Oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW 2015-2016

Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW 2015-2016 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW 2015-2016

~Kuba
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Początkowo podchodziłem do volkswagenów sceptycznie, kojarzyły mi się z autami dla emerytów, nudnych i powtarzalnych. Przypadkiem trafiłem na egzemplarz, który spełniał moje wymagania dotyczące wyposażenia, wieku, przebiegu, oraz historii i pochodzenia, stwierdziłem, że chociaż się przejadę. Po pierwszych 2 kilometrach wiedziałem, że dojdzie do zakupu. Auto bardzo fajne, poprawne w każdym aspekcie, bardzo ergonomiczne (miejsce na okulary,...
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Auto do bólu poprawne. Największym plusem jest swietne prowadzenie. Cała reszta przeciętnie. Najwieksze minusy: Slabe przyspieszenie, wyciszenie jest bardzo slabe, jakość serwisu jest tragiczna. Auto było w ciągu pierwszego roku 5 razy w serwisie poniewaz nie umieli naprawic radia. Zacinajacy się auto hold. Po malowaniu zderzaka nie zalozyli uszczelek i w bagaznika stala woda.
~Jaromar
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Samochód zgodny z oczekiwaniami, wygodny, duży w środku z niedużym nadwoziem. Prosty i ekonomiczny.
~MariOK
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Bardzo dobry stosunek ceny do wartości, w środku wszystko OK
~jacek.b
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Samochód kompaktowy w sam raz dla dwóch osób do jazdy miejskiej i okolicach. Także osoby z małymi dziećmi będą zadowolone. Bardzo dobrze spasowane elementy.
~Sew
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Auto super, dużo lepiej wykonane od konkurencji, wygodne fotele, polecam z silnikiem 1.4 125 km.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Poncjusz16
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Auto kupione na wyprzedaży cena bardzo dobra ( w cenie skody rapid). Super wyciszenie, spasowanie materiałów. Za te pieniądz nie ma nic lepszego
~Antoni
~Ps
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Cichy, ekonomiczny, niezłe jak na pojemność osiągi. Niewidoczne zużycie oleju (25000km) (Silnik)
~metyl
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d