Oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW 2012-2015

Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW 2012-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW 2012-2015

~Jz
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód świetny. Przejeżdżam 40 tys km rocznie i często zmieniam więc mam jakieś porównanie. Świetne zawieszenie, komfort i wyciszenie. Rekomenduję jednak silnik 140km. Jakość wnętrza i przestrzeń w stosunku do Golfa VI jest w nowym zdecydowanie przereklamowana. Ale zdecydowanie przewyższa inne kompakty. Zawieszenie wg mnie lepsze niż w Focusie którym przejechałem 100 tys. Wypasiony Golf to zdecydowanie lepsza opcja niż Mercedes A, BMW 1 i...
~Użytkownik Golfa
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Prawdopodobnie najlepsze auto w swoim segmencie. Przyjemność z jazdy sprawia że z tego auta nie chce się wysiadać nawet po pokonaniu naprawdę dużych odległości. Nie mniej jednak nie ma samochodów pozbawionych wad, także i ten model posiada kilka "bolączek".
~Damian Bilski
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Golf 7 świetne auto ,klasa sama w sobie wszystko spasowane nic nie piszczy nie trzeszczy (w porównaniu z konkurencją tej samej klasy) świetne materiały wykończenia wnętrza , elektryka na najwyższym poziomie (tu nie ma choinki jak w autach na ,,F,,) blacha solidna ,silnik dynamiczny ciągnie od najniższych obrotów ,zawieszenie sztywne,pewne prowadzenie(auto przyklejone do drogi ) średnie spalanie spokojnie można w 5 litrach się zmieścić
~Szymon Piwiński
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód staje na wysokości zadania. Spodziewałem się po VW, solidności i dobrego wykonania. Nie zawiodłem się. Jestem po przesiadce z Audi A3 2005r. Po dwóch latach z Golfem już wiem, że do Audi nie wrócę, chociażby ze względu na wysokie koszty utrzymania i słaby stosunek jakość/cena. Czekam z niecierpliwością na premierę Golfa 8, który jest potencjalnym następcą mojej "siódemki"
~Jaro
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Wykończenie i ergonomia bardzo dobre, ale silnik wydaje dziwne dźwięki podczas przyspieszania (serwis nic nie stwierdził), ponadto wbijanie biegów często kończy się przycięciem. Dla mnie duże zaskoczenie (negatywne), a jeżdżę wieloma autami VAG. Możliwe, że mam pecha.
~Robert
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jeździłem sporo golfem V i VI, a VII to duży skok do przodu jeśli chodzi zwłaszcza o wnętrze auta. Jest elegackie i jak zawsze w VW funkcjonalne. Fotele w highline to poezja, świetne radio i doskonałe materiały.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adrian
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jeśli chodzi o jakość materiałów użytych do wykończenia wnętrza, nie można się do niczego przyczepić. Ergonomia też ok, ale pozostaje mały niedosyt w awaryjności elektroniki. Warto jednak dokupić dodatkowe lata gwarancji.
~Pat
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Trochę trzeba się tu zastanowić czego oczekujesz od hatchbacka? Dla mnie na dojazd do pracy ok 30 km i 2 wyjazdy na urlop +1 osoba to jest doskonale. Naprawdę polecam.
~Dano
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Nie żałuję. Miałem wyb?r - mazda 3 i golf. Mazda ładniejsza ale tylk linia nadwozia, reszta po dokładnych oględzinach to tandeta
~jurek
Wysoka jaśc wykonania . Nic nie trzeszczy. Ciche podczas jazdy