Oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW 2012-2015

Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW 2012-2015

~paweł_krzysztof_paweł
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Autko z silnikiem 1.4 TSI 140KM to idealne połączenie! Silnik żyletka przyśpiesza w każdym zakresie obrotów a przy tym bardzo oszczędny u mnie średnie spalanie to 6l przy normalnej jeździe przy prędkościach autostradowych 180km/h spali ok 8l także jak na benzynę to rewelacja. Od wymiany do wymiany oleju 0 dolewek. Z mojej strony bardzo polecam tą jednostkę jak i całe auto .
~Rosynant
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Przy zakupie brałem pod uwagę inne marki, do VW nigdy mnie nie ciągnęło, wręcz przeciwnie, ale finalnie zdecydowałem się na Golfa i póki co nie żałuję. Dobrze wyposażony (Highline z kilkoma drobiazgami), bardzo dobry silnik, ale pojawiają się drobne usterki.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Świetne auto o bardzo dobrej dynamice i elastycznym silniku. Wlączanie się do ruchu czy wyprzedzenie samochodu jadącego setką jest szybkie i dynamiczne - to po prostu bezpieczeństwo. W poprzednich samochodach tego nie czułem. Fotele sportowe i super trzymanie boczne. Na zakrętach auto jak przyklejone do asfaltu. Polecam każdemu niezdecydowanemu.
~masterka
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Powiem tak, samochod genialny ! najlepszy jakim jezdzilem i w jakim wgl siedzialem. Fotele ergoactive to jest to czego zawsze w samochodach szukalem i w tym spelnily moje najśmielsze oczekiwania. Co najlepsze nawet w wersji GTI nie mozna ich dokupic. ALE ! silnik 1,4 140KM dynamika i spalanie jest jak najbardziej ok i jezdzi fajnie tylko ze to taki diesel wg mnie, bo zakres turbiny to 1500-3500 potem ciągną tylko obroty z malego silniczka i to...
~Tomi
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Dynamiczny silnik, precyzyjna skrzynia, niskie spalanie, ładne wnętrze, bardzo dobre materiały wykończeniowe, fotele to mistrzostwo świata w tym segmencie, rasowy wygląd przodu samochodu wyposażonego w światła Led Drogie dodatki w Highline radio z dwoma głośnikami z przodu bez napędu CD 8 tysi DSG 8 tysi za nawigację to jakieś nieporozumienie
2,4
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Wręcz zawstydzający silnik, słany kompletnie nie elastyczny i niestety awaryjny. Problemy z rozrządem przy 70 000km pocący się silnik. Jak dla mnie wstyd.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomaczew_ski
auto kupione w marcu'15 jako nowe wersja highline
~Marek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
bez wad, dynamiczny, oszczędny, dobrze wyciszony, bardzo dobrze wykonany (wersja highline)
~Pitek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Bardzo przyjemne autko. Dobrze wyciszone w środku, precyzyjna skrzynia biegów, silnik chętnie wchodzi na obroty, bardzo dobrze trzyma się drogi, świetne wykończenie.
~Rolo Tomassi
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Autko w całości fantastyczne bez porównania z poprzednikiem
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d