Ocena kierowcy - Volkswagen Golf VII Hatchback 5d

Rolo Tomassi, 10 lat temu
Silnik 1.4 TSI 140KM 103kW
Rok produkcji 2013
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Autko w całości fantastyczne bez porównania z poprzednikiem
Fantastyczna jednostka napędowa, ochoczo wkręca się na obroty i dostarcza rewelacyjnych wrażeń z jazdy wywołując \"banana\" na buzi :) przy małym apetycie na paliwko
Działa precyzyjnie , krótki skok lewarka -- teraz trochę żałuję że nie wziąłem DSG no ale to kolejne 8000zł
Jak w grupie VW - sztywny, ale dobrze wybierający nierówności. Trzyma się jak gokart ;) Podczas jazdy mamy wrażenie że jedziemy samochodem o klasę wyżej
Polecam Bi-ksenony z funkcją doświetlania zakrętów-REWELACJA !
W wersji Highline z kilkoma dodatkami autko wygląda fantastycznie. Obsługa intuicyjna, wszystko jest pod ręką
Bez zastrzeżeń, nawet przy uruchomionej funkcji Start-Stop, przy wyłączonym silniku działa klimatyzacja. Z fotelami Ergo Activ jest masaż i podgrzewane siedziska.
Na chwilę obecną przy normalnej jeździe w dużym zatłoczonym mieście z włączonym systemem Start&Stop autko spala 6,4 l/100km, przy bardzo dynamicznej jeździe 9,5 l, trasa 4,6l
Drogi jak to VW. Za te same pieniążki mogłem wziąć DS4 z 200 konnym silnikiem, ale środek auta nie cieszy,a najwięcej czasu spędzamy za kierownicą i to co nas otacza musi wywoływać uśmiech na naszej twarzy i najważniejsza rzecz przy francuzach jest zbyt duża utrata wartości
Nowy
Nowy