Oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2014-2016

Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2014-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2014-2016

~łysy
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jaki jest Golf każdy widzi - szary, kwadratowy, przerażająco nudny, pozbawiony emocji, ot zwykłe toczydło do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Samochód dla osoby nie interesującej się motoryzacją, dla której auto to przyrząd taki sam jak pralka czy lodówka. To wszystko prawda, trudno się w tym szarym, nudnym Golfie zakochać czy obrócić się za nim po wyjściu z auta na parkingu. Nie da się jednak ukryć, że to bardzo dopracowane auto,...
2,7
~Rafał
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Samochód przeciętny lepiej zrobiony Skoda Rapid. Sprzedałem po 7 miesiącach. Kupiłem właśnie Opel Astra V. Jeżeli ktoś pisze, że Golf to super samochód to nie jeździł innymi samochodami tej klasy i wyższej. Żona ma Skodę Citi Go moim zdaniem super auto. Golfa sprzedałem Skody nie sprzedam.
1,9
~golf150
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
1.4 150 KM Highline. Pomimo ładnego wyglądu, daleko obecnej generacji do niemieckiej jakości i precyzji. Parujące reflektory, worki foliowe po zapychane w kanałach za reflektorami, mało precyzyjna skrzynia biegów, głośne sprzęgło. Bardzo słaba jakość wykonania.
~Dark
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
ZMIENIŁEM PO 1,5 roku z TSI 122 NA 150 km. Wcześniejszy model byl dla mnie zbyt nudny podczas jazdy. Chodzi głównie o zawieszenie i silnik dołożyłem też trochę do lepszego wyposażenia auta. Jeżdżę jeszcze krótko ale wreszcie mogę mówić o jakiejśtam przyjemności z jazdy no i wygląd czarnego koloru teraz na 17 i sportowym zawieszeniu przyciąga bardziej spojrzenia - no a to też ważne- ponoć
~Jz
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
To już moja druga recenzja Golfa VII na tym forum. Poprzednim w wersji TSI 122 km Comfortline przejechałem 60 tys km a teraz mam wersje TSI 150 km Highline. Równolegle z zona użytkujemy Passata 1.8 TSI 160 km. Co do zasady jedna kwestia jest tu dla mnie decydująca. Jeżeli nie potrzebujesz większego samochodu i mało jeździsz autostradami to kup Golfa jeżeli nie to kup Passata. Powyżej 140 km/h na autostaradach Golf robi się mało stabilny i...
3,7
~Janusz M
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto idealne za wyjątkiem zajmowania (wejścia) pozycji za kierownicą
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
7,3
~Piter
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
konfiguracja całości warta zakupu auta korzystając z programu kredytowego na auto za 700pln/mc - warto.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d