Lista ocen Volkswagen Golf VII (6)

~Stanley93
Variant 1.6 TDI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Na początku chciałem Francuza albo fokusa ale golf 7 mojej żonie się podobał jako jedyny (w sumie to kolor no bo co innego) ale postawiłem na swoim i zrobiłem co mi żona kazała wybralem silnik (tyle mi zostalo)
Variant 1.6 TDI BlueMotion Technology 90KM 66kW
90KM wystarczy do pedałowania w trasie do 100km/h Po zmianie mapy na 130KM mozna latac po kraju. Auto przyspiesza jak trzeba, potrafi zaskoczyć nie jedno auto. Zuzycie paliwa to 5.3-6.4L średnio z trasy jak i z autostrady. Auta nie uzywam w mieście. (Silnik)
~greg
Hatchback 5d 1.6 TDI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Spalanie 5,5 występuje gdy jadą 4 osoby i włączona jest klimatyzacja. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )