Ocena kierowcy - Volkswagen Golf VII Variant

Smigul, 4 lata temu
Silnik 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Rok produkcji 2014
Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : Spalanie na duży plus
Solidne auto, przesiadka z Fordow Oplow Fiatow sprawia że czuję sie tu klasę wyżej. Jak ktoś przesiadzie sie z BMW czy Merca pewnie poczuje sie odwrotnie. Ogólnie auto jest tak na 4+. Jest wygodnie cicho i ekonomicznie. Gigantyczny bagażnik większy niż w mondeo kombi co wogole ośmiesza forda. 4 haczyki na zakupy używam codziennie. Świetny podłokietnik i baaardzo dobry zestaw audio! Bi xenon super sprawa polecam każdemu i lustro samosciemniajace to takie podstawy. Zestaw bluetooth wygoda. Ogólnie bardzo nowoczesne i praktyczne auto. Jestem bardzo zadowolony. Cena na minus ale to nie bierze się znikąd.
Chyba najlepsza część auta. Bardzo oszczędny, dość dynamiczny. 6.2 spalanie przy 140km/h po autostradzie na tempomacie. W mieście podobnie, spokojna jazda 6 mocniejsza 7. Dość cichy, narazie bez usterek.
W fordzie byla chyba lepsza. Zawsze haczy przy redukcji z 3 na 2. Za każdym razem. Reszta okey, wszystko wchodzi ładnie, ale ten jeden patent na minus.
Połączyli ogień z wodą. Trzyma sie bardzo dobrze drogi, jeździ sie pewnie ale i komfortowo. Auto dobrze wybiera nierówności chociaż na Polskich drogach dalej można spotkać ulice gdzie wszystko dudni i lata. Na to żadne auto nie ma lekarstwa. Fotele comfortline bardzo wygodne, żona zawsze mówi że mogłaby zasnąć odrazu w tym aucie tak wygodnie się jeździ.
Największy minus. Co chwila rysy, bardzo cienka warstwa ale to chyba trend naszych czasów. Nie wiem dlaczego każdy tak beznadziejnie słabo lakieruje. Pewnie jak zwykle oszczędności. Słabo.
Wszystko okey jak dla mnie. Przód spoko tył na lusterka boczne. Super sprawa lusterko samo sciemniajace! Mega bajer dla mnie to powinien byc standard.
Po Niemiecku. Wsiadasz i jedziesz. Po zakupie ogarnąłem wszystko w 10min. Wszystko dosc blisko ręki latwo sie steruje. Mały minus za przyciski do sterowania szyb, moje ciało zawsze układa sie idealnie do sterownia tylnich okien :/ często przez pomyłkę otwieram tylnie
10/10 szybko chłodzi szybko grzeje wszystko cichutko i bez uczucia straty mocy. Luks. Przy upałach jak chcę mrozic wydaje sie ze pobiera spokojnie o litr więcej benzyny ale to bardzo ciężkie warunki.
Jak na klase C jest naprawdę okey. Gdzieś tak w górnej części stawki, więcej niz w Focusie mniej niż w Octavi. Z tyłu jest okey, żona ma 168cm jeździ z tyłu plus fotelik z dzieckiem i się mieszczą za mną a mam 188cm. Mega plus za najlepszy podłokietnik dla kierowcy! Reguluje się przód tył i jeszcze kilka stopni góra dół rewelka. Kazdy bardzo wygodnie się ulokuje w tym aucie.
W środku totalna cisza. Na zewnątrz coś słychać ale wcześniejsze auta były dużo gorsze. Dla mnie jest więcej niż okey.
Narazie nic, oleje filtry serwis klimy tyle. Na osi 116 000 km. Opony Michelin od samego początku jeszcze dalej żyją! Szok.
Bardzo drogie auto ale warto. Nowe VW są blisko Audi.
Narazie nic
Narazie nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW [l/100km]

6,1
5,6