Oceny Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW 2015-2017

Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW 2015-2017

~Tomek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Super auto dla rodziny 2+2 pod warunkiem, że dzieci już nie potrzebują wózków i innych gadżetów. Sporo miejsca w kabinie i z przodu i z tyłu, nawet przy zamontowanych fotelikach. Przesiadłem się z Mondeo i obawiałem się, że będę narzekał na przestrzeń, ale było takiego efektu. Bagażnik też całkiem pojemny i jedynie wyjazd na wakacje powoduje wyzwanie w tej kwestii (w mondeo też powodował ;) ) Jeździłem od przebiegu 40 tys, do 157 tys. i w...
~Grzegorz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Wersja Comfortline, biksenony Basic, pakiet zimowy, pakiet komfort, dwustrefowa Klima, miejsca wystarczająco choć z tylu denerwuje mnie wysoki tunel środkowy, dużo miejsca na kolana, duży bagażnik jak na klasę kompakt. Bardzo dobre materiały wnętrza. Schowek mógłby być większy.
~macieqm
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Kupiony dla rodziny 2+1. Spełnia swoje zadanie doskonale, wersje Higline doposażona o fotele ergo active (zdecydowanie polecam), nawigację (to nie google maps ale też ok), ksenony oraz obniżone sportowe zawieszenie.
~Olek1981
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Auto idealne dla rodziny. Przestronne, dynamiczne, niezawodne i oszczędne.
~Olek1981
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Auto idealne dla rodziny. Przestronne, dynamiczne, niezawodne i oszczędne.
3,7
~kk_g7
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Ogólnie jestem zadowolony poza jednym minusem - jest mniej miejsca w środku w porównaniu do mojego drugiego auta Golfa 5.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Donek
Ale bym go drugi raz nie kupił
~Donek
Ale bym go drugi raz nie kupił
~Wojtek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Po poprzednim aucie, mocniejszym dwa razy to nie zachwyca, ale starcza mocy, silnik dobrze pasuje do samochodu, cichy, elastyczny. Bardzo sprawny start-stop ( na jeździe testowej miałem DSG, wtedy SS to porażka, a w moim manualu nie przeszkadza). (Silnik)
~Jerzy P
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
auto nowe na dotarciu, odebrane z salonu 10 dni temu, dystans 800 km (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Volkswagen Golf VII Variant