Oceny Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2017

Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2017

~Marcin
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Długo zastanawiałem się nad wyborem i ostatecznie wybór padł na Golfa ( ostatecznym powodem wyboru było wykończenie wnętrza, oraz perfekcyjne prowadzenie). Poprzednio miałem Volvo V60 D3 (od nowości) i byłem tym autem rozczarowany. Mam nadzieję że golf mnie nie zawiedzie. Jestem tym samochodem naprawdę zachwycony, może to dla tego że mój poprzedni samochód sprawiał mi naprawdę dużo problemów już od wyjechania z salonu. Golfa mam w wersji...
~Bogusław
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Kupiłem to auto szukając tak naprawdę nowego Superba z tym silnikiem i skrzynią, ale taka konfiguracja była niemożliwa do otrzymania w krótkim czasie (okres oczekiwania pół roku minimum), a potrzebowałem auta "na już". Po wizytach w wielu salonach różnych marek niestety muszę przyznać, że VW tutaj dystansuje konkurencję i nie piszę tego ponieważ posiadam to auto, ale w wyniku chłodnej kalkulacji. Za te pieniądze otrzymuje się kawał...
~An
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Długo zastanawiałem się, jaki samochód kompaktowy wybrać, jeździłem na testach m.in. Octavią i Mazdą 3, a ostatecznie zdecydowałem się na Golfa i teraz, po kilku miesiącach użytkowania uważam, że był to rzeczywiście dobry wybór. Auto jest szybkie, oszczędne, wygodne, ciche, bardzo funkcjonalne i dobrze się prowadzi. Mam je za krótko, by wiarygodnie ocenić jakość wykonania i bezawaryjność, ale na razie w tym zakresie wszystko jest w porządku.
~Mateusz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Mimo tego, że auto w bogatszej konfiguracji wychodzi drogie to wg mnie warto dopłacić do jakości wykończenia, komfortu jazdy i przede wszystkim frajdy z jazdy. To auto trzyma się drogi jak przyklejone
~Tomek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
jakość wykonania i detale wykończenia, frajda z jazdy, ekstra silnik, gdyby nie pukające tylne zawieszenie było by doskonale, z powodu tej usterki zrażającej do tego modelu nie kupiłbym go ponownie. szkoda bo gdyby nie to auto było by perfekcyjne
~Nixdorf
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Ogólnie najlepsza cena do jakości wykonania. Jedyny mankament to stukające tylne amortyzatory, które w serwisie wymieniali na stukające inaczej. Dopiero po założeniu Bilsteinów kupionych za własne 400pln zapanowała cisza i radość.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
zaskoczony jestem silnikiem 1,4 150 km jak mało pali (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Marek
Volkswagen Golf VII Variant