Ocena kierowcy - Volkswagen Golf VII Variant

Mateusz, 3 lata temu
Silnik 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Rok produkcji 2014
Volkswagen Golf VII Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW 2013-2017 - Oceń swoje auto
Inne
Ogółem auto było zawsze moim marzeniem. Jak mialem 19 lat i to auto zadebiutowało, głowiłem sie co zrobic aby je miec. Udało się. Aczkolwiek nie wiem czy to trochu nie przysłoniło oczu. Autko ogółem super ale nie jest to VW dawnych lat. Ma swoje mankamenty. Natomiast nikomi nie odradzam kupna.
105km starczy, diesek fajnie sie zbiera aczkolwiek gorzej wyciszony niz Ford Focus i słychać przy przyspieszaniu charakter Diesla
Najlepsza jaka miałem. Bieg chodzą leciutko! Szkoda ze 5 biegów brakuje tej 6.
Trzymie sie dobrze drogi. Nie mialem do tej pory żadnego problemu
Klima chłodzi fajnie ale mam wrażenie że w starej Megane mojego Taty chłodziła lepiej.
Jestem bardzo zadowolony. Jezdzimy do Pokski pare razy w roku i nie było problemu z miejscem.
Tu jest ok po prędkościach miastowych. Nie oszukujemy sie ale powyzek 110-120km/h jest dosyc głośno i w aucie słychać bardzo bardzo szum wiatru. Ogolem kupując Golfa i patrząc na rankingi spodziewałem sie naprawdę fajnego wyciszenia.
Części dostępne wszędzie w każdej kategori cenowej. Tutaj akurat super!
Jak pisałem za 67000 zł myślałem że bedzie to cos lepszego. Wykończenie i wygląd mega ale nie idzie to w parze z jakością. (kierownica sliska ze utrzymac nie idzie)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW [l/100km]

5,3
6,2
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
5,9
Volkswagen Golf VII Variant