Oceny Volkswagen Golf VII Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW 2013-2017

Volkswagen Golf VII Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW 2013-2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW 2013-2017

~Jeti
Volkswagen Golf VII
Dostałem auto jako firmowe po szefie. On jeżdził od nowości i zrobił nim 140 tyś km. Ja od 2016 roku dołożyłem 150 tyś km. Eksploatuje go mocno po mieście i w trasie. I co? I NIC. Auto jeździ, wymieniam w serwisie olej i rzeczy eksploatacyjne i tyle. W firmie są dwa modele 90 KM i dwa 105 KM. Żaden nigdy się nie zepsuł. 105 konne są starsze i model jakim jeździ kolega przekroczył 300 tyś km. Wtedy serwis wymienił w nim sprzęgło. Tyle z akcji...
~Sławek i Karol
Volkswagen Golf VII
Kupując mojego Golfa w salonie (brałem w leasing do firmy 2 modele dla mnie i brata) byłem sceptykiem. Brat mówił mi, że to już inne auta jak Passat B6 czy Golf V. I miał racje. Oba auta z silnikami 1.6 TDI 105 KM. Oba w wersji kombi. Auta eksploatowane bardzo intensywnie ponad 50 tyś km rocznie. Cały czas jazda po europie. W obu autach tarcze i klocki poddały się dopiero po 140 tyś km. Zawieszenie wytrzymało do 220 tyś km kiedy w moim...
~Miki
Volkswagen Golf VII
Bardzo przyzwoite i proste auto. VW chyba w końcu odrobił lekcje z wielu lat wpadek i kiepskich aut. Zarówno VW Golf VII jak i Passat jakim również jeździłem tzn, modelem B8 to solidne auta. Co do Golfa 7 powiem, a raczej napisze, że to kawał dobrego wozidła. Bez zbędnych fajerwerków, solidnie złożony, żadnych śladów zużycia w aucie, wszystko działa, silnik odpala i jeździ. Auto jest proste w budowie. Co to oznacza? Że silnik to zwykła...
~Buba
Volkswagen Golf VII
Polecam wam tego Golfa. Ma dobry silnik 1.6 tdi. Ma moc i mało pali, tak w granicy 4-6 litrów. Mój mam od nowiści w firmie i to jest to. Zero awarii i głupich usterek. Auto jeździ tak jak kiedyś auta jeździły tylko lać ON i jeździć. I tyle. Tani serwis.
~Jakob
Volkswagen Golf VII
Kupiłem z floty i nie żałuje. To dobre auto z oszczędnym silnikiem 1.6 tdi. Ma niedużą moc na papierze bo tylko 105 km ale jeździ nieźle i przyszpiesza bardzo zwinnie. VW ma zwykłą 5 biegową skrzynie ale to wystarczy. Brak koła dwumasowego obniża koszty eksploatacji. Zresztą tu nic sie nie psuje. To śmieszne ale nawet żarówki mam od nowości. Zawieszenie też jest dziewicze. Polecam Golfa.
~Jarek
Volkswagen Golf VII
340 000 km i auto jeździ bez problemu. 1.6 tdi to godny następca 1.9 tdi 90km. Oba są nie do zajechania. Jakbym mógł to bym cofnął te 200000 i sprzedał bez problemu bo Golfik wygląda i jeździ jak nowy. Nie jest zajechanym szrotem jak Kianki czy Focusy z tym samym przebiegiem. Golf jaki użytkuje to flotowe auto i dogina nim 3 pracowników.
~M.C.
Volkswagen Golf VII
Mam go od nowości, to dobry samochód z niezłym silnikiem o małe pojemności 1.6 i 105 KM. To zupełnie wystarczy. Dynamiczny i oszczędny. Nic się nie psuje.
~Gnom
Volkswagen Golf VII
Fajne auto. Oszczędne i trwałe. Pali około 5 L ON na 100km. LPG się nie opłaca, szczególnie w trasie, gdzie na gazie musiałbym co 300 km tankować. A tu ponad 1000 km na baku.
~Arek
Volkswagen Golf VII
Ogólnie świetne auto rodzinne, do miasta i na trasę i z charakterem mimo, że to VW. Gdyby nie awaryjny DSG po dużych przebiegach wybrałbym właśnie automat. Niskie spalanie.
~spi84
Volkswagen Golf VII
Przejechane 2 lata i 60tys, auto jako demo car, bogata opcja.
Volkswagen Golf VII Variant