Oceny Volkswagen Golf VII Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW 2013-2017

Volkswagen Golf VII Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW 2013-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW 2013-2017

~mike
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Samochód poleasingowy, 3 letni, przechulane 170000 km. Myślę, że przebieg oryginalny, realny. Silnik 2.0 + dsg tworzą zgrany duet. Wystarczająco dynamiczny do codziennej jazdy, jak trzeba potrafi być bardzo oszczędny (jak prowadzi moja dziewczyna to spalanie na trasie mamy 4,6l/100). Dbać i jeździć. Zdecydowanie polecam auto.
~Bartłomiej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto solidnie zmontowane, materiały użyte dobrej jakości, spasowanie na bardzo satysfakcjonującym poziomie, nic nie trzeszczy i nie skrzypi. Do 120-130km/h całkiem dobrze wyciszone, później zaczynają być już słyszalne odgłosy wiatru. Jazda dosyć przyjemna, fotele w wersji COMFORTLINE mimo braku profilowania są całkiem wygodne ( zdecydowanie dużo bardziej niż w Toyocie Avensis - 2013r - tam był koszmar ) Miła w dotyku kierownica. Całokształt...
3,5
~bidżej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Golfem VII Varinat 2.0TDI (150KM) z DSG w wersji wyposazenia Highline jezdzilem 2 lata, w ciegu ktorych przejechalem ponad 70000 km. Generalnie daleki jestem od zachwytu, ktory z jakiegos powodu jest dosc powchechny auto jest w porzadku - i nic ponadto, z drobnymi wyjatkami w jedna i w druga strone. Gdyby nie fakt, ze to samochod sluzbowy, szukalbym czegos innego.
~Bartek - Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Wersja Highline. Osobom czytającym oceny tego konkretnego modelu chciałbym zwrócić uwagę, że oceniam to auto po raz trzeci. Wcześniej pod nickami Bartek i Bill Cllinton podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami po 8.000 i 20.000 km przebiegu. Teraz nadszedł czas na doświadczenia po 50.000 km
~Jadwig
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Samochód, który cały czas cieszy z kultury jazdy i przestronności wnętrza. Silnik rewelacyjny. Napęd 4MOTION jeszcze nie był testowany w trudnych warunkach, ale "przykleja" się na zakrętach i zachęca do testowania.
~sHpAaKu
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
zwinny, zgrabny, nowoczesny, bezpieczny i komfortowy. Mega dopracowany model.
~Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Za całokształt postawiłbym 4+. Ogólnie przyjemne auto, sprawia wrażenie solidnego i dobrze skrojonego. Lubię ten samochód
~El Manlo
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Beznadziejna nawigacja. Mimo astronomicznej ceny i aktualizacji jechać z nią to sadomasochizm.
4,1
~Bartek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Ogólnie przyjemny samochód, auto dla ludu. To mój drugi Golf, kiedyś miałem IV 1.9 TDI (110km). Ten obecny jest w wersji Highline.
~Jj
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
3.6 zrobione przy 80% drogi na autostradzie. Samochód zalany po korek (lało sie po butach), przejechał 1200 km i została rezerwa na jakieś 100km. Opony letnie, 2 osoby + bagaż. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Volkswagen Golf VII Variant