Lista ocen Volkswagen Jetta II (106) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roman z Nowej Rudy
Sedan 1.8 i 107KM 79kW
nie należę do szczuplutkich i malutkich ,dlatego ze szczerym sercem napiszę ,że ja na brak miejsca w tym autku nie narzekam . Co do pasażerów to lepiej jak ż tyłu siedzi dwie dorosłe osoby i może dziecko to jeszcze jest w miarę . Bo w zimie to jak się w futra po ubierają itd itd :-))
~Bardal
Sedan 1.3 i 55KM 40kW
Regulacja foteli, choć tylko w dwóch zakresach, to wykracza poza normy. Rzadko mi się zdarza żebym w samochodzie nie odsuwał siedzenia na maksa, w Jetcie mam jeszcze spory zapas. Pozatym nie trącam pasażera łokciem. Jak na średni samochód w środku ma sporo miejsca.
~kEzman
Sedan 1.3 i 55KM 40kW
Przestrzeni napewno nie brakuje. Mam prawie 190cm - z przodu sporo miejsca, a za mną z tyłu również nie jest źle. Najwidoczniej rozstaw osi jest większy niż w krótkim Golfie. Bagażnik to piwnica, którą zapełnic to nie małe wyzwanie. Podobno 600l!
~Mateusz
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Jeśli ktoś ma długie nogi, to pozycja za kierownicą nie jest super wygodna w czsie porusznia się po mieście (kiedy trzeba na przemian wciskać gaz i hamulec), mam wrażenie jakby pedały były za blisko siedzenia. Pasażerowie nie powinni narzekać.
~Jaklas88
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jako nie zbyt wysoki kierowca nie mam powodów do narzekań. Sprawa komplikuje się jeśli chodzi o kanapę. Pierwszy dzień świąt, komplet na pokładzie, wstydziłem się zapytać czy było tej trójce wygodnie.
~Paweł
Sedan 1.6 70KM 51kW
Mam wersje coupe. Z przodu lepiej niż doskonale, z tyłu dwie osoby siedzą wygodnie, trzy już jest trochę ciasno. W moim przypadku jeżdżę max w dwie osoby także nikt na nic nie narzeka.
~radek2010
Sedan 1.3 i 55KM 40kW
Z przodu zarówno kierowca i pasażer ma dużo miejsca, można wygodnie siedzieć z wyciągniętymi nogami, z tyłu troszkę gorzej, ale tylko wtedy, gdy przednie siedzenia są zbyt cofnięte do tyłu, a ogólnie dobrze.
~Marek
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Jest dobrze, w końcu to spory sedan. Ogromny bagażnik, i przestrzeni niby powinno być tyle co w Golfie, ale mam wrażenie że Jetta jest większa. Nigdy nie wiem dlaczego...
~Grzechu
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Mam 186 cm wzrostu i na siedzeniu kierowcy podróżuje mi się bardzo wygodnie sporo miejsca. Natomiast na tylnych siedzeniach jest ciasno. Podróż w 5 dorosłych osób = masakra :)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta II
9,5
10,1
~resmer@alti.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Zawsze mam fotel odsunięty i pochylony na max., co daje mało miejsca za kierowcą (wchodzi tylko dziecko), 4 osoby mogą wejść śmiało, ale i dla 7 znalazło się miejsce