Oceny Volkswagen Jetta II 1.6 75KM 55kW 1984-1992

Volkswagen Jetta II 1.6 75KM 55kW 1984-1992 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta II 1.6 75KM 55kW 1984-1992

~vlesh@interia.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Posiadam Jette 1.6 r.91 wersja PACYFIK ostatni wypust w bardzo ładnym perłowym zielonym kolorze. Auto jest poprostu rewelacyjne. Lepszego sedana nie znajdzie się w takiej cenie.Wg mnie bije Audi 80 mimo, że że Audi jest ładniejsze w środku. Samochód prawie że bezawaryjny, tani w utrzymaniu z małym spalaniem na LPG (ok 7 l.). Ogromny bagażnik 500 l. to tylko niektóre z jego zalet jakie można wymienić.Polecam każdemu!
~waldek
Sedan 1.6 75KM 55kW
jezdziłem rożnymi autami (firmowymi) ale moja jettka jest najlepsza i nie zamienilbym jej na zadne inne mojej zonie tez sie nia jezdzi bardzo dobrze(jezdzi renault megane) i mowi ze jest nie zastąpiona
3,8
~maverick1@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Jak dla mnie super autko, wygodne, duże, jak trzeba to i pojedzie dość szybko. przejechałem nim 100 tyś i jestem bardzo zadowolony, przewaga nad golfem 2 to naprawdę duży bagażnik, szkoda troche ze kanapa nie jest składana. Deska rozdzielcza troche skrzypi ale z tego co wiem to przypadłość większości golfów i jett 2. ogólnie bdb samochód.
~Paweł_K
Prosty, solidny, prawdziwy niemiecki samochód lat 80/90
~oktaryn@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Polecam autko dla ludzi którzy potrzebują czegoś taniego w utrzymaniu i eksploatacji i nie dużo kosztującego.
~Marek W
Sedan 1.6 75KM 55kW
super autko, ale ma "kilka" lat. Idealnie ekonomiczne na dojazdy do pracy w promieniu 50 km
4,1
~dzidzua256
Sedan 1.6 75KM 55kW
jeszcze mnie nie zawiodła ,jeżdzę nią w długie trasy .Miałem kłopoty z odpaleniem jej w duze mrozy ale kto ich nie mial
~lordxxxl@interia.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Auto twarde, przestrzenne, silnik mocny, uwielbia gaz. Polecam.
~p50jastrzomb@onet.poczta.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
samochód ekonomiczny, rodzzinny,wygodny,trwały, sylwetka może nie najnowsza, ale ma swój urok, jest super.
~inst_mat@op.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
idealny samochód do ciężkiej pracy, na polskie drogi i dla polskich machaników.