Ocena kierowcy - Volkswagen Jetta II

Adamus, 17 lat temu
Silnik 1.8 i 90KM 66kW
Rok produkcji 1989
Volkswagen Jetta II 1.8 i 90KM 66kW 1986-1992 - Oceń swoje auto
kupiłem ją za 3000zł z LPG i zarejestrowną kilka miesięcy temu,samochód godny polecenia
silnik gażnikowy i przy tym przebiegu niema co się spodziewac rewelacji, ale ruwno pracuje, i niezłe przyspieszenie na niskich obrotach:),długo już chyba nie pojeżdzi bo zaczyna brać olej:(
ktoś kiedyś chyba założył skrzynie od diesla,ponieważ przy 100km/h na 5 silnik ma niecałe 2400obrotów!!!
leprze niż w golfie II, gardziej komfortowe, a w zakrentach też niejest najgorzej, ale polskie drogi zniszczą każde zawieszenie!
do tyłu słabo widać koniec bagażnika,poza tym ok
przestażałe wnętrze, ale wszystko na swoim miejscu i pod rękę
całkiem nieżle grzeje, brak problemów z parującymi szybami(przynajmniej z przodu)
to samo co w golfie, niejestem wysoki, więc miejsca pod dostatkiem;), a bagażnik nieporównanie większy niż w Golfach:)
jak na samochód z końca lat 80-tych to całkiem nieżle, nawet przy 140kaemha da się spokojnie pogadać
tutaj się zmartiłem,przy przeciętnej jeżdzie gazu pali jak by miała ze 2.2 pod maską,szczegółowe spalanie podałem dla LPG,na benzynie mało jeżdziłem
Jesli masz do dyspozycji ok4000zł i potrzebójesz sporego i twardego w eksploatacji samochodu to się nie zastanawiaj.
w końcu to VW, ale też trzeba się czasem pomęczyć z pierdółkami,w końcu to 89r.główny mankament w Jettach II i Golfach II to klamki
jak narazie to normalne eksploatacyjne wymiany

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 90KM 66kW [l/100km]

12,4