Oceny Volkswagen Jetta II 1.6 TD 70KM 51kW 1984-1992

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta II 1.6 TD 70KM 51kW 1984-1992

~Marek
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Noooo... To Volkswagen i co ja powiem POLECAM TO AUTO każdemu kto nie będzie go kochał. Ten samochód nie wymaga od Ciebie pieszczot, czy jakiegoś większego uczucia tylko żebyś lał paliwo i jechał w miarę ekonomicznie, w miarę bezawaryjnie, w miarę w ludzkich warunkach pod warunkiem że nie będziesz szarżował na zakrętach. Moim zdaniem to po prostu dobre auto... Ale już nigdy drugi raz nie kupię Volkswagena. Za bardzo kocham...
~Pkr
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Miałem ładną bielutką Jette, cała była odnowiona i pociągnięta lakierem bezbarwnym, nie jedna a'la perła nie ma takiego lakieru. Całokształt ok, ale teraz bardziej trzeba to już trzymać na zabytek, z czasem trochę żałowałem że nie jeździłem dalej Polonezem Atu Plus a zamieniłem go na rzecz Jetty, jednak czuć już starością zwłaszcza w środku. Ogólnie autko ok, mało pali, mało awaryjne i dość obszerne. Mój odpalał nawet w wielkie mrozy,...
~Bzik
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Jest to Jetta II, ale jeszcze nowszy model od zwykłej II, przód jest identyko jak w Vento, a tył minimalnie się różni. Z taśmy produkcyjnej zostało wypuszczonych bardzo mało takich modeli. Uważam, że jest to Super autko, które zawiezie Cię nawet na koniec świata i to za bardzo małe pieniądze, a na komfort na pewno nie będziesz narzekał. Jednym słowem: Jetta to jest TO, a dwoma słowami: Volkswagen to POTĘGA.
4,1
~Jacu$
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Samochód dobry i prosty. Brak "wodotrysków" zwiększa niezawodność całości. Wytrzymuje nawet bardzo złe traktowanie przez właściciela. Bagażnik o poljemności 550 litrów należy do największych wśród samochodów osobowych. Choć samochód jest stary i ma duży przebieg to nadal nie mogę znaleźć dostatecznego powodu by go zamienić na jakiś nowszy model.
~Tomasz
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Kocham kształt sedana, ale mógłby być ciut lepsze przejście z tyłu (dach-szyba)
~Christian
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Jak na ten przebieg i wiek sprawuje sie bardzo dobrze. Poprzednio posiadałem też Jettę 1.8 MPI syncro. Również sprawowała się bez zarzutów
3,5
~markiej@kki.net.pl
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Jak na ten wiek i przebieg to mysle, ze bardzo bardzo w porzadku.
~Okumir
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Silnik jest bardzo dobry. Konstrukcja prosta, więc nawet jak coś się popsuje to jest tanie i proste w naprawie. (Silnik)
~u
Wygodny
~bbbhulk
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
max 7,5 litra zimą w dużym mieście. oszczędnie na trasie nawet poniżej5 (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )