Lista ocen Volkswagen Jetta V (64) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radeq658
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Stosunek ceny do jakości jest jak najbardziej adekwatny do tego co otrzymujemy. Jeżeli chcemy być oryginalni, aby osoby na chodniku nawet dziś dzień oglądały się za nami warto zainwestować w Jette niż Passata. Auto jest dobrze wykonane jak na tamte lata(tak samo jak golf) a przy okazji wygląda znacznie bardziej sportowo i po prostu cieszy. Same auto cenowo często jest droższe od passata ale wynika to z tego, że jetty łatwiej znaleźć w dobrym...
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na samochód który w tej chwili można kupić już za nawet 13 tys zł (choć raczej odradzam tańsze modele, ewentualnie polecam bardzo dobrze je sprawdzić), ja za swoją Jette zapłaciłem około 20 tys i fakt jest to jedna z wyższych cen za ten samochód to auto było pewne i opłacało się dać te pieniądze, wykonanie, spasowanie materiałów jest bardzo dobre nic nie skrzypi nie trzeszczy, utrzymanie samochodu to niewielkie koszty.
~Robert
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
dostałem 3 tys. rabatu od sprzedawcy, wcześniej miałem VW, więc dalej chciałem VW, cena VW w porównaniu do Fordów, Opli czy innych aut z tego segmentu, cena wcale nie jest wygórowana, długo analizowałem oferty innych producentów w związku z panującym przekonaniem o wysokich cenach VW, który okazał się tylko mitem! Przy obecnych pakietach wyposażenia dodatkowego VW jest tańszy niż inne marki!
~szczecin
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Moim zdanie za drogi albo za slabo wyposazony w standardzie.Za takie ceny powienien miec znacznie wiecej konkurecja jest sporo tansza ,mi sie udalo kupic naprawde stosunkowo tanio ale to przypadek i pewnie inaczej bym jej nie kupil .Wczesniej mialem 3letniego Accorda ,chociaz Jetta to klasa nizej jezdzi mi sie nia troche lepiej .
~Kielczanin
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kupowałem to auto z myślą o dłuższej eksploatacji, jeżeli lata przełożą się brak większych usterek to gratuluję. Choć słyszę od użytkowników Jetty, że za droga, w tej cenie można kupić ładne, solidne i dobrze doposażone autko innej marki. Ale jeżeli ktoś kocha tę markę to kupi, choć może nie z salonu, myślę że warto.
~Mariusz Żuławski
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na wydane pieniądze za podstawową wersję i przejechane bez problemu tyle kilometrów to dla mnie świetnie. Polecam salon VW Gabło w Krośnie gdzie kupiłem auto i miłą Panią z obsługi, z którą przez telefon dało radę wynegocjować i kompletne koła zimowe, alarm, radio i jeszcze trochę drobiazgów.
~radkos
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Cena jest adekwatna do wartości pojazdu. W tej cenie nie ma sobie równych konkurentów, Octavia - droższa od VW Jetta (choć ta sama płyta podłogowa Golfa, zawieszenie wielowahaczowe, silnik, skrzynia) Ford Focus - nieporozumienien jeśli chodzi o wyposażenie i ceny itd.
~mariuszbxl@hotmail.com
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
jezeli chodzi o fabryczna cene to troszeczke za drogi prawie 100K.lecz ja kupowalem po promocyjnej czenie przy 28000km jestem zadowolony.KLIENT MIAL PROBLEMY Z E SPLATA KRZDYTU I JA ODKUPILEM OD POSREDNIKOW Z BANKU.PRAKTYCZNIE KUPILEM NOWY SAMOCHOD W B DOBRYM STANIE JAK IGLA
~warszawiak
Sedan 1.6 102KM 75kW
obniżona cena + wynegocjowany dodatkowy rabat ok. 4.000 zł+ wersja podstawowa ,ale z dodatkowym bogatszym wyposażeniem ( oprócz kilku drobnostek taka jak w wersji komfortowej) - w momencie zakupu o wiele korzystniejsza oferta od konkurencji np. toyoty
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta V
6,3
8,9
8,6
~karolek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wydawał mi się drogi (ale wart swej ceny) i była to słuszna opinia. Szkoda, że VW psuje rynek wtórny wprowadzając teraz obniżki. Jeżeli ktoś szuka średniej klasy sedana niech się nie bawi w focusy czy corrole. Nie ma sensu. Tam upusty są jeszcze większe.