Lista ocen Volkswagen Jetta V (64) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kuba
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
Źle ... Za tę cenę ... 91 tys zł za samochód z pełnym wyposarzeniem (bez skóry) ... Miała być niewielka limuzyna o sportowym zacięciu ... Samochód owszem jest żwawy i wygodny ale wykonanie i wykończenie budzi wiele życzeń.
~Daro
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Najtańsze auto w utrzymaniu jest to ocena całokształtu kosztów poniesionych od nowości, niedługo pewnie w kiosku ruchu będzie można kupić części do tego auta jest ich masa a ceny niższe od konkurencji.
~Piotrek
Sedan 1.6 FSI 115KM 85kW
Jakość, solidność wykonania, jednak trzeba sobie zdać sprawę ,że płacisz za znaczek VW, Cena wydaje się nieco przesadzona. Jest wiele aut w tej klasie dużo tańszych i równie atrakcyjnych.
~Krzysiek
Sedan 1.6 102KM 75kW
3ma cenę ,trudno o krajowy dobry egzemplarz,ja miałem szczeście,swoją kupiłem 2 lata temu w salonie Vw po pierwszym włascicielu (1946rocznik)z przebiegiem 61tys.km (auto miało 12 lat)
~golf@pro.wp.pl
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
Jest dobrze ale auto kosztowało mnie 105.000 pln więc sporo jak za tę klasę. Na plus przemawia to, że wybrałem większość oferowanych dodatków (poza skórą i nawigacją)
~Otto
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Za tą cenę (40 000 zł) nie ma możliwości zakupu lepiej wyposażonego, równie ładnego, równie przestronnego, 150 - konnego auta z rocznika 2007, zwłaszcza ze znaczkiem VW.
~sławek
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Cena mogłaby być niższa. Osobiści postawiłem na dobre wyposażenie i benzyniaka. Cena nowego zawsze podlega negocjacji i udało mi się trochę urwać.
~Olek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód jest drogi. Napewno o wiele taniej można kupić Megane/Fluence, Focusa czy Astre. Ale Jetta nadrabia jakością.
~123abc
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto jest tańsze niż Golf, a najczęściej mniej "zajechane" (do czego innego kupuje się sedany). Warto to rozważyć!
~Pan Sułek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Świetnie utrzymany ośmiolatek jest lepszy (jakość, trwałość, koszty eksploatacji) od większości obecnych aut prosto z salonu