Lista ocen Volkswagen Jetta V 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2010 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radkos
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Widocznośc jest OK, ale ... do tyłu to raczej bez czujników parkowania w mieście wielu kierowców będzie miało PROBLEMY. Natomiast VW wychodząc naptrzeciw tym \"niedogodnościom\" daje możliwość zamontowania czujników (pakiet drigowy + 1,5 tys PLN ekstra - WARTO!!!!) parkowania, z możliwościa wyświetlnia - wizualizacji na ekranie radia. Świetny bajer. Wielki PLUS dla VW!
~zbigniew
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Przód dobra widoczność. Ale parkowanie niestety na wyczucie, jeżeli niema przednich czujników parkowania (z reguły ich niema. Lepiej nie dojeżdżać do krawężnika. Do tyłu? Jak to w sedanie bywa, widoczności niema. Czujniki parkowania pomagają, chociaż ja korzystam z lusterka prawego, którepo właczeniu biegu wstecznego się automatycznie obniża i dobrze widać do tyłu.
~SG
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Początkowo zarówno przednia jak i tylna szyba wydawały mi się zbyt małe, ale jeśli w odpowiedni sposób wyreguluje się siedzenie nie ma żadnych powodów do narzekań, dodatkowo czujniki cofania i prawe lusterko zmieniające pozycję podczas cofania niewprawnemu kierowcy mogą zdecydowanie pomóc.
~sławek
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Widoczność dość dobra, mój samochód wyposażony jest w czujniki parkowania, polecam wszystkim. Mając to urządzenia nie ma żadnych problemów podczas manewrów parkowania.
~Robert
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Muszę założyć czujnik parkowania do tyłu, bo z racji bagażnika ciężko wyczuć odległość od przeszkody patrząc przez pochyloną tylną szybę. W innych kierunkach widoczność bardzo dobra.
~miloo
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Dobra. Tylko do tyłu przez szybę ograniczona, ale po są czujniki parkowania dość duże lusterka wsteczne.
~as
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
w dużym fiacie było lepiej, ale nie mogę nic złego powiedzieć
~qba
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
do tyły nie za bardzo pomaga automatycznie obniżane lusterka prawe
~Franek
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Dobrze, że są duże lusterka i asystent parkowania. Bez tego to klapa.

Usterki Volkswagen Jetta V

Volkswagen Jetta V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mika
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Nie wiem po co miałby tu być pomocnik parkowania.