Lista ocen Volkswagen Jetta V 1.6 102KM 75kW 2005-2010 (16) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~N
Sedan 1.6 102KM 75kW
1.6 MPI - najlepszy silnik jaki postał od VW. Polecam kazdemu. Spalanie 9-10l. Moze i duzo ale wole wiecej lac i nie martwic sie o jego awarynosc. Jest naprawde bez awaryjny. Mało dynamiczny ale przez to tez nie do zajechania. Pracuje stosunkowo równo. Ma lekko falujące obroty jednak kiedy przestalem zwracac na to uwage to nie moge narzekac. Mi wystarczał choć nie ukrywam że go nie oszczedzałem. Przy wlaczonej klimatyzacji troche mulowany. Nie...
~Przemek
Sedan 1.6 102KM 75kW
1,6 mpi 102 Km. Mała moc i 5 biegów powoduje że na trasie przy 130km/h jest niemal 4000 obr/min i robi się głośno w kabinie. Trochę mułowaty. Poza tym eksploatacja na LPG całkowicie bezproblemowa i bezawaryjna, oczywiście przy odpowiednim serwisie (paski, filtry, olej, świece, kable itp). Jednostka prosta jak budowa cepa i części tanie. Oleju praktycznie nie pobiera - około 200ml między wymianami. Bez udziwnień.
~MSR
Sedan 1.6 102KM 75kW
kultura pracy silnika na biegu jałowym jest kiepska; motor wpada w drgania które przenoszone są na karoserie; w efekcie kierowca razem z pasażerami "podskakują" na siedzeniach (serwis stwierdził że ten typ tak ma ....); elastyczność silnika przeciętna ; samochód "budzi się do życia" po przekroczeniu 2500 obr/min
~WIERTAKUS@WP.PL
Sedan 1.6 102KM 75kW
TAK JAK DLA MIE TO NA ZEWNĄTRZ PASAT JEDNAK JAZDA I WNĘTRZE TO SMAK SKODY !!! A NO I BEZ AWARJI SIĘ NIE OBYŁO PADŁA POMPA PALIWA !!! DZIEŃ PO PRZEGLĄDZIE U KULIKOWSKIEGO TO DO POLECENIA SERWIS VW!!!
~Krzysiek
Sedan 1.6 102KM 75kW
Nie do zdarcia!zrywne 102 konie mi wystarczają w zupełnośći,lubi wysokie obroty!Uwaga 84 tys.przebiegu od nowości a nastąpiła ona 14 lat temu.
~miki69
Sedan 1.6 102KM 75kW
nie mam większych zastrzeżeń, bardzo elastyczny, spokojna jazda ze stałą prędkością jest w miarę oszczędna, przy bardziej agresywnym podejściu... wir w baku
~Leszek
Sedan 1.6 102KM 75kW
Silnik ogolnie ok,tylko nie wiem dlaczego ma lekko nierowne obroty gdy jest rozgrzany,swiece nowe,filter paliwa nowy,nowy olej,wszystko wyczyszczone.
~arokpoland
Sedan 1.6 102KM 75kW
dynamiczny ale bez przesady, niezbyt oszczędny ale w sumie jest bezawaryjny więc ile by nie palił to i tak jestem do przodu z kasą
~aster
Sedan 1.6 102KM 75kW
nie ma zastrzeżeń, chociaż po przesiadce z lekkiego 1 litrowego Swifta czuć różnicę ;)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta V 1.6 102KM 75kW
8,6
~lekarz
Sedan 1.6 102KM 75kW
elastyczny, wystarczająca moc silnika dla osób bez sportowego zacięcia