Oceny Volkswagen Jetta V 1.6 102KM 75kW 2005-2010

Volkswagen Jetta V 1.6 102KM 75kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta V 1.6 102KM 75kW 2005-2010

~Krzysiek
Sedan 1.6 102KM 75kW
Bezawaryjne 1.6mpi!Wygodne fotele,łatwość prowadzenia bliska Focusowi!Jetta niedoceniana!mało popularna a to zdecydowany błąd,samochód jest naprawdę godny uwagi ale wyłącznie z silnikami mpi lub sprawdzonymi tdi.
~N
Sedan 1.6 102KM 75kW
To jedno z lepszych aut jakie miałem. Niezawodne w 100%. Nigdy mnie nie zawiodło. Używałem 3 lata i byłem mega zadowolony. Duży bagażnik i niezawodny silnik. Moze dla bardziej wymagajacych auto bez szału jednak dla mnie było naprawde ok.
~arokpoland
Sedan 1.6 102KM 75kW
Bardzo ładny wygląd w momencie zakupu jeden z ładniejszych na rynku, wygląda jak auto z segmentu wyżej. Wygodne ergonomiczne wnętrze. Całkowicie bezawaryjny po 8 latach dalej fabryczne zawieszenie a silnik suchy jak pieprz. Polecam każdemu, jeśli kupisz zadbany egzemplarz to jeździsz bez stresu długie lata
~Przemek
Sedan 1.6 102KM 75kW
Auto kupione jako 9letnie z przebiegiem 61 000 km. Aktualnie 294 000 km, z czego 223 000 km na LPG. Bezawaryjne i tanie w eksploatacji. Tylko ta rdza...
~Radix1988
Sedan 1.6 102KM 75kW
Ogol9 jestem bardzo zadowolony. Przejemnie się nim jeździ.
~Jacek
Sedan 1.6 102KM 75kW
bezawaryjne, pewne auto, szkoda że już nieprodukowane. mam go od nowości, przez 10 lat i 157 tys km nie zepsuło się NIC. silnik, skrzynia biegów działa nadal idealnie,

Usterki Volkswagen Jetta V

Volkswagen Jetta V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~miki69
Sedan 1.6 102KM 75kW
przeciętnie, gdyby nie te zamki kosztujące tyle kasy to oceniłbym wyżej
3,7
~Tom
Sedan 1.6 102KM 75kW
Autko na pewno bardzo wygodne, wygląd też niczego sobie ale te drobne detale i usterki ( dosyć poważne) skreślają autko. nie ma jednak jak Toyotka - 8 lat i ani jednej poważnej naprawy ...
~aster
Sedan 1.6 102KM 75kW
bardzo dobrze jeździ mi się tym autkiem, choć więcej koni mechanicznych dodało by mu wigoru :)
~Darek
Sedan 1.6 102KM 75kW
Bardzo fajny samochód jednak skrzynia biegów to porażka ; te same uwagi słyszałem od znajomych z US - nieprecyzyjne wybieranie przełożeń .Drobne niedociągniącia w montażu