Lista ocen Volkswagen Jetta VI (67) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomS
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Autem fajnie się jeździ dlatego, że są czujniki parkowania, instalacja radiowa i żwawy silnik. Volkswagen dał też 16 calowe felgi ze stopów lekkich więc i przyzwoicie wygląda. Były to opcje bez nich już tyle frajdy pewnie bym nie miał. Warto dodać, że sprzedano go nam z pakietem serwisowym. Przez trzy lata w pakiecie są przeglądy i materiały takiej jak olej i filtry. Koszty będę ponosił tylko za to co sam zużyję podczas eksploatacji. Na...
~Fryderyk B.
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
VW'y w mojej opinii generalnie są samochodami przecenionymi, co najmniej o 20% i gdyby nie okazja cenowa, która wzięła sie nie wiem skąd, nie stać by mnie było na to auto. Natomiast w całej swojej doskonałości firma mogłaby księgowych trochę utemperować. Bo jak tu się odnieść do marnych plastików boczków drzwi, czy dołu deski rozdzielczej. A już to, że w wersji High Line w samochodzie z 2015 r. nie ma gniazda USB napawa mnie zdumieniem. I...
~Piotr
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Niestety trzeba się liczyć ,że w cenie wliczony jest znaczek VW. Owszem można kupić auto tańsze w tej klasie- sedan np. Renault flurence, Ford Focus czy Honda Civic (testowałem je przed zakupem Jetty) ale w żadnym nie czułem się tak dobrze jak w VW. Czuję się tą solidność, a poza tym silnik TSI daje dużo lepsze wrażenie z jazdy niż w Hondzie (trzeba go mocno kręcić) w Focusie 1.6 większe spalanie a Renault porażka muł jakim jeszcze nie...
~Maciek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Za auto z przebiegiem 46 tys km i bogatym wyposażeniem (skóra, pakiet sportowy, "dotykowe" radio, pełna elektryka, czujniki itd.) w 2015 r. dałem 55 tys., więc w mojej ocenie nieźle - Niedawno je ubezpieczałem (08.2017) i PZU wyceniło je na 41 tys. zł (w międzyczasie była stłuczka, więc to miało wpływ na wycenę) - ogólnie w mojej ocenie stosunek jest dobry.
~Pioter
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Za wysoka cena! Za tą cenę można spokojnie kupić coś u konkurencji i cieszyć się z jazdy, a nie szlajać po serwisach! Dno i wodorosty - gdybym cofnął czas nie kupowałbym tego auta na pewno. Sto razy bardziej wole mojego starego golfa - pięć ostatnich lat jeździłem autem z 92 roku i było bezawaryjne. Kupiłem nową jette i już 2 razy byłem w ASO, a teraz walczy z nimi. Szkoda słów.
~Mario1980
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
No właśnie. Ocenę obniża cena wyjściowa... Jeśli są obniżki warto brać i nie patrzeć bo potem jazda to tylko przyjemność. Mnie osobiście nie chce się wysiadac z auta... Jetta jest jednak udanym modelem i myślę że cena na pewno zwróci się w sytuacji gdy będziemy chcieli sprzedać. Nie ma drastycznego jej spadku. Jakość materiałów wykończeniowych oceniam na 4 z plusem.
~Marcin
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
moim zdaniem auto najlepsze w swojej klasie jakim dotąd jeździłem. Później to tylko może jakiś mercedes C klasa, choć nim też jeździłem i wydaje mi się że Jetta lepiej się prowadziła... Nie wspomnę o Audi a4, które wielkością dla pasażerów i bagażnikiem na mnie wrażenia nie zrobilo.. No i jeszcze cena... Może i jest lepsza jakościowo, ale nie za taką cenę!!
~Staszek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Jetta nie była tania w zakupie (salon Polska), ale dziś auta są o około 40% droższe. Za podobnie wyposażonego Golfa musiałbym zapłacić o około 30 tys PLN więcej, Golfa VII dodam czyli auto konstrukcyjnie osadzone w latach produkcji mojej Jetty. Po latach okazuje się że to był dobry ekonomicznie wybór.
~brdg83
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Jak na wersję wyposażenia (podstawowa Trendline - klimatyzacja manualna, brak podłokietników, stalowe felgi, brak tempomatu, czarny, niechromowany grill) to cena ok 83tyś zł to kpina. Sam bym nigdy go nie kupił za tę cenę, zwłaszcza że za ok 2,5tyś zł więcej mamy już dobrze wyposażoną wersję Comfortline!
~Mateusz79
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Samochód tani nie jest (w tej cenie można mieć Passata 160 KM w średniej opcji), a jak dobrze się przyjrzeć to widać że Jetta była składana przez wąsatych Meksykanów..i jest to bardziej Golf V i 1/2 niż VI. Ale ma podstawową przewagę nad Golfem (przestrzeń) a Passat z tym silnikiem jest już dużo droższy.