Oceny Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2017

Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2017

~Willi
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Bardzo fajne auto, dobrze wyciszone, pojemny bagażnik, silnik zrywny i mało pali jak na te gabaryty. Podróżuje dość dużo po drogach ekspresowych i autostradach i jak na razie nie mam większych uwag do samochodu. W mieście tez spełnia oczekiwania moje i rodziny pojemny bagażnik na zakupy i do przewozu bagaży pomaga w codziennym użytkowaniu. Zawieszenie akceptowalne dobrze wybiera nierówności nie dobija. Rodzina jak do tej pory zadowolona.
~arutkowski1975
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
super auto szkoda że nie ma kolejnej generacji na rynek europejski silnik 1,4 tsi 125km jak dla mnie rewelacja auto super przyśpiesza i pali tyle co diesel przejechałem do tej pory 6tys km srednie spalanie to 6litrów PB98
~ArturArtur
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Rewelacyjny samochód. Pięknie się prezentuje, mocny silnik przy niskim spalaniu. Minimalne średnie spalanie w jezdzie mieszanej 20%miasto 80%trasa przy predkości 80-90 4.8l/100, prędkość 140 na autostradzie 6.2l/100 z wypchanym bagażnikiem. Z usterek to patrz dział poważne usterki. Z checia kupił bym taki sam model lecz zakończyli produkcje :-( a modelu 7 na rynek europejski nie bedzie bo produkcja jest w Meksyku i tylko rynek Amerykański a...
~marek_gransicki
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Samochód bardzo przyjemny, aż do przesady taki jak ma być, po niemiecku nudny i normalny. Dla mnie perfekcja w każdym calu, poza wykończeniem drzwi i bagażnika - jak w amerykańskim planie, garnitur od Armaniego, a portki z lumpexu. Wszystko co przed oczami eleganckie i na miarę ceny, wykładzina na drzwiach praktyczna ale trochę mniej estetyczna.
~Marek Architekt
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Na tle kilku posiadanych wcześniej pojazdów Jetta prezentuje się bardzo pozytywnie. Zaskakuje ilością miejsca w środku, bardzo dobrymi światłami, wyśmienitym zawieszeniem. Prowadzi się lekko i pewnie. Sprawia zawód szumem opon wyraźnie dochodzącym do wnętrza, ale można się przyzwyczaić więc nie jest to problem nie do przejścia.
~Bartosz
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Fajne autko. Spalanie w normie ok 6l. Zakupiłem nowe w salonie. Brak usterek.

Volkswagen Jetta VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ralph
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Posiadam wersje HIGHLINE, z prawie wszystkimi dodatkami, prezentuje sie ładnie, czarne, 17 calowe felgi queensland
~andrzej
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
auto kupiłem ze względu na całokształt,właściwie brałem jeszcze pod uwagę toyotę corolle jednak wybrałem jettę ze względu na lepsze wrażenia z jazdy próbnej oraz dobre warunki finansowe u dilera
~Patryk
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Silnik pracuje bardzo cicho, jest elastyczny i oszczędny. (Silnik)
~Jachu W.
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
wydajna klimatyzacja i grzeje też dobrze plus za nawiewy na tył. (Wentylacja i ogrzewanie)
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting