Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2011-2014 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pioter
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Samochód za ponad 80 000 zł i w ciągu pierwszego roku: - zacinające się radio - ocieranie kierownicy podczas kręcenia - przy prędkości 40 km/h w aucie jest niesamowicie głośno - serwis najpierw twierdził, że to normalne przy oponach Bridgestone Potenza, a przy drugiej wizycie zrzucił winę na ząbkowanie - z tyłu między klapą bagażnika, a lampą sa gumowe podkładki dystansujące - jeden z nich wypadł, serwis uznał, że to nie jest problemem, a...
~Kemot_7
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Ja nie mam zastrzeżeń. Znajomy w Jetta z 2011 roku miał kłopoty z klapą, która dotykała tylnego zderzaka po zamknięciu. Czasem zdarza się kłopot połączenia telefonu poprzez bluetooth. Po ponownym uruchomieniu zapłonu wszystko jest OK.
~mrkomar
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Bywają drobne, poważnych żadnych jak dotąd (i niech to się utrzyma:)) nie odnotowałem. Z racji tego, że pracuję dla VW, wszytko robię w ASO.
~Andrzej
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Klapa bagażnika mimo wymiany zamka nie zawsze się zamyka. VW tego nie rozumie, że w czasie postoju wracasz na parking a tam bagażnik samoczynnie otwarty.
~rcj
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Zaparowany reflektor , ale poradziłem sobie, po za tym spokój na razie.
~Marian
Bezawaryjnie 100tys. km.