Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2011-2014 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pioter
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Za wysoka cena! Za tą cenę można spokojnie kupić coś u konkurencji i cieszyć się z jazdy, a nie szlajać po serwisach! Dno i wodorosty - gdybym cofnął czas nie kupowałbym tego auta na pewno. Sto razy bardziej wole mojego starego golfa - pięć ostatnich lat jeździłem autem z 92 roku i było bezawaryjne. Kupiłem nową jette i już 2 razy byłem w ASO, a teraz walczy z nimi. Szkoda słów.
~mrkomar
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Jak to VW, auto mocno trzyma cenę na rynku aut używanych. Plus dla każdego użytkownika, który przy sprzedaży weźmie większą kasę za auto przy sprzedaży. Wysokie ceny moim zdaniem uzasadnione, przemyślane auto w każdym aspekcie.
~rcj
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Kupione używane w dobrej cenie , za te same pieniądze mogłem brać jeszcze Astrę i Octawię lub 2 lata starszego Superb-a , na pewno 70k czy więcej za nowego z salonu bym nie dał...
~Kemot_7
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Jasne, że mogło by być taniej. Ale porównywałem wiele podobnie wyposażonych aut i ceny wcale się tak bardzo nie różniły. Nawet Octavie z 2012 roku wycenili mi drożej niż Jette.
~zbyszek69
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
posiadam wersie comfortlajn troszke zadużo plastiku wewnątrz za tę cenę poza ty reszta ok.
~tarnowiak
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
troszke za duzo sobie pocenili za ten model - trudno kupilem wiec jakos trzeba pojezdzic pare lat
~Marian
Mało traci na wartości.