Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2011-2014 (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pioter
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Tragedia! Auto już dwa razy było w serwisie i mimo dwóch wizyt nadal ściąga go w prawo. Serwis nie potrafi tego naprawić i na chwile obecną jesteśmy na etapie skargi w serwisie i u importera. Poza tym jest problem z kierownicą - podczas kręcenia słychać otarcia, serwis podczas pierwszej wizyty twierdził, że producent nie określił sposobu jak to naprawić, a podczas drugiej wizyty stwierdzili, że jest to taśma airbagu, że mogą to naprawić i...
~Krystian
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Hmm i tu pojawia się mój problem samochód jes bardzo sztywny ( niby to fajne bo zakrenty, bezpieczeństwo itp.) ale mnie po prostu po przejechaniu 200-300 km boli kręgosłup ( we wcześniejszym samochodzie tego problemu nie miałem)
~mrkomar
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Zawieszenie wielowahaczowe, jak to w dzisiejszych VW, zdaje egzamin, mocno bezawaryjne do tego bardzo komfortowe. Prowadzi się pewnie, układ kierowniczy precyzyjny.
~Kemot_7
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Dla mnie doskonałe. Na zakrętach Jetta pięknie trzyma się drogi. Czy jest twarde? Ja nie narzekam.
~tarnowiak
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
bardzo dobrze sprawuje sie przy wolnych predkosciach jak tez i wiekszych ( 140-160 km/h )
~Marian
Bez zastrzeżeń.
~zbyszek69
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
doskonale trzyma się drogi.
~Andrzej
trudno oceniać po 16 000 km