Lista ocen Volkswagen LT II (69) - Silnik

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Auto głośne w środku przy juz przy obrotach 2tys ,słabo wyciszone,silnik za to bardzo elastyczny ,przy dobrej turbinie z kazdego biegu ciągnie od dołu
~adas
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
auto nabyłem od znajomego i podejżewam iż ma przejechane wiecej niż na liczniku,ponieważ wymieniłem w nim wszysto co możliwe ponieważ pokolei sie psuło.
~macki111@wp.pl
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Teraz tak bo jak go kupilem we francji z przebiegiem 17000tys. km. to bul bardzp rozregulowany i mial 90KM i troszke mi go podkrecili w CETRONIC.
~Autoruso
Furgon 2.8 TD 131KM 96kW
Jednostka bezawaryjną pod warunkiem oczywiście regularnych typowych przeglądów. Wymaga regulacji zaworów co 60000km.
~ELTEK
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Bardzo często samochód jest przeładowywany ale mimo tego dzielnie sobie radzi zarówno na trasie jak i w mieście.
~jack
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Moc mile zaskakuje , jak jest malo zaladowany to jezdzi sie jak osobowka - dynamicznie , kosztem duzego spalnia .
~ROBO
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Silnik pracuje bez zarzutu pomimo takiego przebiegu choć ostatnio dobiegają jakieś stuki ale to wina któregoś wtryskiwacza.
~pawel piotrkow
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
silnik mocny i zwawy ale-taki byl jak go kupilem 3 lata temu od niemca.teraz z miesiaca na miesiac czuc ze ubywa mu mocy
~SLAWEK
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
WYDAJE MI SIE ZE NOWY BEDZIE SUPER MOJ MA JUZ PRZEJECHANE NIEWIADOMO ILE NA PEWNO SPRZEDAJCY JAK KUPOWALEM COFNAL PARE SET TYSIECY
~bolek
Furgon 2.5 TD 83KM 61kW
silnik ok. Denerwująca jest wymiana pasków, auto ma przejechane 170 tys a pąpa wspomagania tłucze się jak po 500 tys.