Ocena kierowcy - Volkswagen Lupo

xxx, 16 lat temu
Silnik 1.7 SDI 60KM 44kW
Rok produkcji 2001
Volkswagen Lupo 1.7 SDI 60KM 44kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Inne : pozytywnie to raczej nic natomiast negatywnie dużo rzeczy
jeżeli szukasz samochodu jako drugiego w domu mieszkasz w mieście bądź na codzień poruszasz się w mieście , jesteś przeciętnej budowy i masz nie więcej jak 180 - 185 cm wzrostu , zależy ci na ekonomiczności to ten samochód mogę tobie polecić po za tym nie polecam ..... ! jedno jest też pewne w segmencie A ten samochód jest na 1 miejscu
posiadam silnik wysokoprężny 1,7 l ( SDI ) i potrafię o tej jednostce wyrazić to co o niej myślę jednym słowem - beznadzieja ! , głośny , mułowaty , ma też dwie zalety elastyczny i trwały
mało precyzyjna oraz źle ze stopniowana
przeciętny , w zakrętach samochód bardzo się przechyla , źle zestrojone zawieszenie i za miękkie
przy skręcaniu widoczność ograniczają słupki przednie boczne widoczność do tyłu też nie najlepsza
posiadam wersję wyposażeniową najuboższą więc nie będę się dużo wypowiadał na ten temat ale materiały użyte do wykończenia wnętrza są bardzo słabej jakości tanie plastiki oraz tapicerka , a tak to ogólnie jest wszystko pod ręką no prawie ...
ogrzewanie ok wentylacja taka sobie
mam ponad 190 cm wzrostu , powiem tak ja nie umiem się w tym samochodzie odnaleźć ciągle jest mi nie wygodnie
jak na silnik sdi to coś takiego jak wyciszenie w tym samochodzie nie istnieje !!!
pali co prawda te 5 l średnio na 100 km na trasie na 5 biegu przy 90 km / h 4 l ale ten samochód waży bardzo mało w porównaniu do aut klasy średniej to po pierwsze po drugie auta klasy średniej z silnikami diesla turbodoładowanymi powiedzmy o pojemności 2,0 l palą nawet 5,5 do 7 np. VW Golf 1,9 tdi 110 KM średnio 6 l na 100 km sam mam więc wiem
niezawodność ok
również ok bez zarzutu