Lista ocen Volkswagen New Beetle (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Beny
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Ergonomia nie jest moze złą stroną tego modelu, ale nie jest tez tą mocną. Niby wszystko jest na swoim miejscu ale ta \"rączka\" naprzeciwko pasażera? Nie wiem do czego ma to służyć. O ile jestem w stanie przełknąć wazonik na badyla przy kierownicy o tyle \"pseudo-chromowane\" wstawki na desce rozdzielczej, które co rusz odpadają, są nie do zdzierżenia. Jeśli ktos nie wie o czym mowie to niech nie szuka na rynku wtórnym zdjęć new bettle\'ów w...
~Sebastian
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Fotele wyprofilowane i trzymające sylwetkę zwłaszcza na zakrętach, wszystko czytelne i w zasięgu ręki, rozmieszczone tak jak powinno być nie trzeba nic szukać, podgrzewane fotele są naprawdę rewelacyjne szybko się rozgrzewają i dają dużo ciepła nie tak jak np w BMW 320 2005r. Prowadzenie tego samochodu to prawdziwa przyjemność człowiek się nie męczy mimo długotrwałej podróży jechałem 10h i nie czułem zmęczenia.
~autokiller@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Super i w zasadzie bez zarzutu. Troche nieporęczna jest przednia popielniczka, bo utrudnia do niej dostęp drążek zmiany biegów. Przyciski dolne na centralnej konsoli są na tyle blisko drążka biegów, ze czesto można w nie uderzyc lekko w czasie zmiany biegow czy przemieszczania ręki w górę. Mozna jednak nauczyc sie z tym żyć :-)
~Łukasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Po prostu świetna. Obsługa wszystkich przycisków jest intuicyjna. Mimo upływu lat, auto może być wzorcem dla niektórych, zwłaszcza japońskich współczesnych odpowiedników. Jedyna irytująca rzecz to nieco niewygodna lokalizacja przycisków do elektrycznego sterowania szybami.
~Automaniaczka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Regulowana kierownica, podłokietnik, miejsca na kubki, schowek na okulary, podświetlany schowek z miejscem na płyty, kieszenie w drzwiach i fotelach, tylko najpotrzebniejsze przyciski które można znaleźć nie odwracając wzroku od drogi... Nie ma do czego się przyczepić :)
~Fredi88
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko pod ręką, nie trzeba się po nic schylać. Jedynie przełączniki od el. szyb mogłyby być w innym miejscu.
~Grzegorz
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Super, po warunkiem ze nie jest sie palaczem, odradzam wyrzucania petow przez okno, laduja na tylnim siedzeniu.
~seb-q
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Niby auto zrobione na Golfie IV niestety przez swój kształt zupełnie tego nie widać w środku.
~sarmacka@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Ergonomia wyśmienita. Trzy przyciski na krzyż i wszystkie w zasięgu ręki, łącznie ze sterowaniem radiem.
~Furby
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko na miejcu, jedyne co mnie drażni to oryginalne radio na KASETE !!! ale są wersje z CD.