Lista ocen Volkswagen New Beetle (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~romano55@vp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Poważnych usterek poprostu brak. Poprzedni egzemplarz kupiłem używany z przebiegiem 85 tys. km a jak sprzedawałem miał prawie 200 (bardzo dużo jeżdżę) i nigdy nie miałem żadnej przygody poza tymi, które opisałem powyżej. Mój obecny garb ma 51000km i nie robiłem jeszcze nic oprócz tych dwóch drobiazgów które kosztowały mnie nieco ponad trzysta złotych.
~Fredi88
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie wiem czy można to nazwać usterkami... Wymieniałem całe przednie zawieszenie bo było dość mocno wyeksploatowane, ale to części które na naszych dziurawych drogach muszą się eksploatować. Oprócz tego sprężarka klimy... Myślę, że niezawodność można porównać do innych VW. Mniej awaryjnego silnika chyba nie można sobie wymarzyć :)
~Beny
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Nie miałem za to żadnych problemów z usterkami dotyczącymi silnika, skrzyni biegów, czy też zawieszenia. Jedyną usterką związaną z silnikiem jest przedziurawiony jak sito układ wydechowy, który pierdzi jak miejski japończyk. Całe szczęscie mozna z tym wytrzymać, wystarczy tylko pozamykać szyby;)
~Anka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Myslę ze w tej kwestii jest ok, ale mam kilka miesięcy to auto więc trudno mi cos więcej na ten temat powiedzieć. Wiem niestety o kilku newralgicznych punktach mojego auta, wiec jak one mnie zwiodą to ocenie ten punkt zncznie niżej.
~bojol1
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
daję przeciętnie ponieważ dwa razy siadła cewka zapłonowa!!! jest to efektem szybkiej jazdy i tego , że cewki są bardzo mocno narażone na dużą temperaturę od silnika. Niby tak ma być , ale dość często w innych też to się zdarza
~Automaniaczka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Regeneracja pompy paliwowej. Żadnych poważniejszych usterek podczas 3 lat użytkowania nie odnotowałam. Pod tym względem doskonały samochód, nie sprzedam nigdy :)
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
mam takie zastrzerzenie 1 do tego samochodu ma bardzo nisko umieszczona miske olejowa i juz 7 razy zmuszony bylem ja wymieniac
~jeerry
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto mam od 2 lat i wymieniłem żarówkę , olej i filtr a tak to auto bezobsługowe i bezawaryjne.
~waniolek@onet.eu
Hatchback 2.0 115KM 85kW
NA RAZIE BRAK CHOC MUSZE DOKUPIC 2 KLUCZYK PODOBNO TYLKO W SERISIE I KOSZT OKOŁO 800,00 ZŁ
Dziennik kosztów dla Volkswagen New Beetle
7,2
9,7
11,2
~Kroko
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
tfu tfu żadnych poważniejszych usterek oprócz regeneracji turbo nie miałem :) (tfu tfu na psa urok ;) )