Lista ocen Volkswagen New Beetle (37) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Beny
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Wyciszenie w tym aucie nie jest moze tak dobre jak w nowoczesnych limuzynach ale to akurat jest plusem tego auta. Silnik 2.0 na wyższych obrotach pracuje tak ładnie, że aż chce się go posłuchać. Poza tym jadąc w mieście na niskich obrotach nie słychać silnika prawie wcale. Jednym słowem ideał.
~Łukasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z pewnością nie jest to Mercedes ani Narodowe Forum Muzyki. Po prostu go słychać. Do 120 km/h można śmiało prowadzić rozmowy. Powyżej tej prędkości możesz śmiało puścić radio na cały regulator - nie będzie za głośno.
~Sebastian
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie dałem jako dobre z uwagi na to że słychać szum powietrza przez boczne drzwi a raczej szyby, na autostradzie gdy jeszcze zawieje wiatr to słychać jak wieje, ale nie jest to aż takie tragiczne.
~Fredi88
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli chodzi o prędkości do 100-110km/h to jest ok. Przy 140km/h robi się już głośno. Przydałby się 6 bieg, wtedy obroty by trochę spadły no i w aucie byłoby ciszej.
~bojol1
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
W zasadzie to nie wiem bo auto jest przez MTM mocno zmodyfikowane więc podwójny układ wydechowy jest trochę głośny. Ale oczywiście tak ma być - to mruczenie to symfonia!!!
~Gin sub555@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
silnik pracuje cicho, jednak pod podłogą jest zamontowany jakiś dodatkowy baniak(nie jest to tlumik) z którego wydobywa się lekkie niskobrzmiące buczenie
~romano55@vp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Nie można nic zarzucić. Moja dama raz zadzwoniła, iż coś jej szumi przy większej prędkości. Kazałem jej domknąc drzwi. Już nie dzwoniła
~Automaniaczka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jako osoba która uwielbia dźwięk silnika i szum opon, nie narzekam na jakość wyciszenia. Uważam że jest wystarczające.
~autokiller@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
moglo by byc wieksze wyciszenie. troche slychac silnik przy wyzszych obrotach. Od 3500 obrotów zaczyna być to troche przeszkadzające.
Dziennik kosztów dla Volkswagen New Beetle
7,2
9,7
11,2
~Mg
Hatchback 2.5 150KM 110kW
Jeżdżę z otwartym szyberdachem przez 3/4 roku-lubię szum wiatru. Są auta lepiej wyciszone :-)