Lista ocen Volkswagen New Beetle (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hov
Hatchback 2.0 115KM 85kW
widocznosc super, ogromna przednia szyba dobrze sie sprawdza, niestety przednie slupki troche przeszkadzaja w zauwazaniu przechodniow. tyl tez dobrze
~Gin sub555@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
ogromne powierzchnie szyb, ...do lusterek trzeba sie troche przyzwyczajać, są troche małe a przez to jednak trzeba kuknąć za lewe ramię.
~an-car
Hatchback 2.5 150KM 110kW
To jego największa wada - duże \"martwe pole\", poza tym wymaga wyobraźni przy manewrach - kiepski widok do tyłu.
~Furby
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
lusterka boczne źle umieszczone co bardzo przeszkadze przy skręcie w którąś ze stron na skrzyżowaniu. Poza tym ok
~siopek32@wp.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
widoczność ok tylko czasami przeszkadza mi przedni słupek gdy jesteś na skrzyżowaniu a moze to kwestia przyzwyczajenia?
~Mm
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Jedyny minus to brak widoczności świateł wiszących gdy stoi się pod nimi na skrzyżowaniu
~Sebastian
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Duże szyby wszystko dookoła widoczne aż musiałem szyby przyciemnić bo się w nim czułem jak w Cabrio
~Halinka
Hatchback 2.0 115KM 85kW
słaba widoczność podczas parkowania, nie widać końca auta i gdzie kończy sie maska przednia
~Anka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Niestety parkowanie tym autem nie należy do najprostszych czynnosci, ale to chyba kwestia czasu...
Dziennik kosztów dla Volkswagen New Beetle
7,2
9,7
11,2
~Stels
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mimo innych narzekań ja nie widzę problemu z manewrowaniem na parkingach-widocznośc ok