Lista ocen Volkswagen New Beetle (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~autokiller@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Widocznosc jest bardzo dobra. Wielka przednia szyba niezastapiona. Problem sprawiaja lusterka boczne, ktore w modelach z rocznikow 98-2001 sta tak umieszczone, ze zaslaniają wszystko, co kierowca widziec powinien. Czyli na przyklad: nie widac samochodow bedacych na rondzie po lewej stronie przed wjazdem na rondo. Nie widac przechodnów wchodzacych na pasy. Nie widac wysepki, ktora sie wlasnie objeżdża dookoła itd. To duży zarzut, bo trzeba sie...
~Łukasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Do przodu świetna, choć trzeba się przyzwyczaić do nienaturalnie długiej deski rozdzielczej. Boczna ok, kwestia ustawienia lusterek. Do tyłu słaba. Należy pamiętać, że auto z tyłu jest realnie ok. 20 cm bliżej przeszkody niż wynika to z obrazu w tylnej szybie. Nie mniej jednak żeby walnąć tyłem w słupek trzeba mieć nie lada "umiejętności"
~Automaniaczka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Komfortowe siedzenia i wystarczająco miękkie zawieszenie oraz niski środek ciężkości sprawiają ze jazda jest bardzo przyjemna. Samochód w dobrym stanie technicznym z nowymi amortyzatorami dobrze trzyma się drogi, nie przechyla się zbytnio na zakrętach dając pewność prowadzenia. Do tego systemy ABS i ESP czuwają nad bezpieczeństwem bardzo sprawnie.
~Fredi88
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
No tu niestety wygląd auta bierze górę nad widocznością. Przodu nie widać (maska okrągła) tył ciężko wyczuć. Ale jest to uciążliwe tylko przy parkowaniu. Podczas normalniej jazdy wszystko doskonale widać. Duża przednia szyba, duże lusterka, także tylko ciasne parkowanie może nam przynieść trochę trudności. Kwestia przyzwyczajenia do auta :)
~sarmacka@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Widoczność jest słaba. Bardzo grube przednie słupki, zachwiane proporcje deski rozdzielczej powodują że nie "czujemy" gdzie tak naprawdę kończy się maska. Ja po prostu zacząłem jeździć niezwykle ostrożnie. Parktronic jak znalazł na tył. Niemniej jednak, już w trakcie zakupu wiedziałem o tej cesze i z pełną świadomością ją zaakceptowałem ;-))
~Beny
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Baaaardzo daleko umieszczona szyba przednia sprawiła że słupki przesunęły sie ku przodowi przez co zasłoniły bardziej niż zwykle to co się dzieje na zewnatrz pojazdu. Przeszkadza to zarówno na skrzyżowaniach, łukach jak i na przejściach dla pieszych.
~romano55@vp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Widoczność znakomita, do przodu !. Powodem jest duuuuża panoramiczna szyba przednia, tylna również niemała . Niestety łukowaty kształt auta powoduje, iż słupli przednie są dość szerokie, biegnące pod sporym kątem co ogranicza widoczność na boki
~rat
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Moglaby byc troche lepsza ale nie jest zle.Jedyny mankament to to ze kokpit jest strasznie duzy i jadac mamy wrazenie ze auto jest bardzo wielkie co moze utrudniac parkowanie.Rzeczywistosc jest inna(przod jest krotki)
~smart
Hatchback 1.6 100KM 74kW
duza przednia szyba sprawia wrazenie ze to wilekie auto,dlatego czasem wybieram nie potrzebnie duze miejsce do parkowania a wystarczylo by takiej na male autko szukac
Dziennik kosztów dla Volkswagen New Beetle
7,2
9,7
11,2
~koczywas@o2.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jak już się przyzwyczai człowiek do deski rozdzielczej na której można grać w ping ponga to nie będzie mógł się powrócić do \"normalnej\"