Lista ocen Volkswagen Passat CC (45) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Urzeczony
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Duuużo miejsca z przodu i z tyłu. Wszystkie fotele bardzo wygodne i nawet po 10-godzinnej jeździe nie czuć zmęczenia. Bardzo pomocne są w tym przednie fotele z możliwością pompowania odcinków lędźwiowych pleców. Z tyłu dużo miejsca na nogi, a brak piątego miejsca i profilowane fotele sprawiają, że nawet teściowa nie narzeka ;) Wprawdzie auto jest niskie i wymaga przyzwyczajenia we wsiadaniu do niego, jednak po zajęciu miejsca, pełen komfort.
~paweu
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Wybrałem wersję 4 miejscową i dla 4 osób to bardzo komfortowe auto. Siedzenie kierowcy ma regulację mechaniczno - elektryczną. Regulacja odcinka lędźwiowego jest doskonała: nie tylko wypukłość ale również wysokość podparcia jest regulowana elektrycznie. Po przejechaniu ponad tysiąca kilometrów w 11 godzin nikt nie narzekał na kręgosłup. Brawo! Mam 180 cm i siedząc z tyłu naprawdę jest doskonale. Nad głową również.
~paweł_gurski
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Z przodu FULL z tyłu mój 2 metrowy szwagier miał trochę za nisko ale taka sylwetka auta musi mieć gdzieś wady zawsze coś za coś. Ogólnie jak dla mnie jest 5/5 bo i tak siedzę tylko z przodu a z tyłu praktycznie kanapa jest pusta w 98% wyjazdów tego auta. Jeżeli chodzi o szerokość to jest akurat bardzo dobrze.
~dj_trax@onet.pl
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Ja podróżuję komfortowo - ci którzy jechali z boku lub z tyłu też nie narzekali - po prostu limuzyna. Inna kwestia, że 2 miejsca z tyłu nieco ograniczają. No i jak masz dziecko, to może być problem. Wprawdzie żona jedzie (choć bardzo rzadko) z małym z tyłu, ale to nie jest auto stworzone do tego rodzaju transportu. Coś za coś.
~Apollo
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
To jest auto dla 4-osób. Wszyscy mają właściwą postawę i odpowiednią ilość miejsca. Pamiętajmy, że auto jest stosunkowo szerokie i to dzięki temu kierowca i pasażer nie stukają się łokciami z przodu. Z tyłu też jest tak jak ma być dla 2-osób. Mi pasuje jak ulał, ale wole zajmować pozycję za kierownicą niż robić za pasażera.
~Janek
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Jeśli chodzi o przestrzeń dla pasażerów z tyłu to jest ona przeznaczona tylko dla ludzi o wzroście do 175cm później już jest lekki dyskomfort. Z przodu jest sporo miejsca ale siedzenie kierowcy da się obniżyć tak że ludzie 190cm będą walić głową w podsufitkę, na nogi z przodu miejsca jest średnio.
~Sebastian
Coupe 3.6 V6 300KM 221kW
Z przodu bardzo dużo miejsca. Auto jest w wersji 4 osobowej. Z tylu osobie do 180 cm wzrostu będzie wygodnie. Powyżej bywa różnie. Dach z tylu pojazdu mocno opada przez co wysokie osoby mogą dotykać głową podsufitki. Fajnie, że tylne siedzenia również są kubełkowe.
~Dinamita
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak na Comfort Coupe miejsca jest wystarczająco. Z tyłu usiądą wygodnie 2 osoby do 1,80 m, z przodu do ok 1,90 m. Bagażnik jest wielki, choć ma wąską lukę załadunkową. Walizki, nawet te spore, wejdą jednak bez problemu. Lodówek tym autem się nie przewozi.
~Kruchy_Tom
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Z przodu dużo miejsca. Mam ponad 190cm wzrostu i jestem w stanie zając naprawdę wygodną pozycję za kierownicą. Z tyłu (jeżeli kogoś to interesuje) mało miejsca na głowę dla wysokich pasażerów, za to mocno profilowana tylna kanapa jest naprawdę wygodna.

Volkswagen Passat CC – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Damian D.
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Rewelacja. Doskonałe, sportowe fotele, niska pozycja za kierownicą, nie czujesz się w tym samochodzie tak, jakbyś siedział na kombajnie. Po pierwszym zajęciu miejsca za kierownicą trzeba się nieco przyzwyczaić, ale potem już nie chce się wysiadać...