Lista ocen Volkswagen Passat CC (56) - Całokształt

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tmk_passat_cc_2009_2.0_benzyna_211km
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Samochód przepiękny. Codzienne wsiadania do niego to czysta przyjemność. Tak samo z jazdą. Daję 5 gwiazdek, ale zastrzegam nie jest to auto idealne. Przy 150 tys km wymiana przepustnicy, ciągłe problemy z zapalającą się kontrolką EPC i silnika - związane najprawdopodobniej z koniecznością wymiany akumulatora, który powoduje spadki napięcia.
~nw
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Kogo kieszeń ciśnie a nerwy ma z tytanu proponuję zakupić jakikolwiek szajs byle miał bublka pod maską 2.0 TDI - silnik legenda!!!k... mać!!!!!!!!! Proszę uważnie zaznajomić się z forami MIŁOŚNIKÓW tych silników. A \"chłopakom na posyłki\" dyżurujących przy robieniu dobrych opini powim z wojskowego żargonu wyp..ć!!! Każdy silnik VW byle nie 2,0TDI. Koniec
~Przemek
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Super samochod Ładny bardzo oszczedny z duzym bagaznikiem. Dla mnie idelany na 4 osobową rodzine. Robimy z rodzina duzo kilometrow po europie zawsze samochow załadowany na full i nigdy mnie nie zawiódł. Polecam kazdemu kto ma rodzine i chcialby miec Ładny dla oka samochodzik z duzym bagaznikiem polecam .
~Marcin Poznań
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Pół roku szukałem odpowiedniego auta, porównywałem z: Peugeot 508 - stalowe zawieszenie bez amortyzatorów, Avensisem - fajnie, lecz zwyczajnie, C5 - tu zdejmuję czapkę ale jednak nie, ranault Latitude - rozciągnięty Polonez - największy zawód, Insignia - ciaśniej niż w Golfie, do tego awaryjność.
~Dawid
Coupe 3.6 V6 300KM 221kW
Mocne, dobrze prowadzące się auto o niestarzejącej się sylwetce. Nie wątpliwie dużym plusem jest napęd 4x4, który w połączeniu z skrzynią DSG potrafi dużo zadzałać spod świateł. W tej cenie ciężko znaleźć auto o podobnych osiągach, rozmiarze, stylistyce i funkcjonalności. Polecam.
~Janek
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Jak na razie samochód nie sprawiał poważnych problemów i dobrze się sprawuje. Dobry na dalekie podróże. Sprowadziłem go z Kanady za okazyjną cenę więc tym bardziej się z niego cieszę, ale jak miałbym go kupować na rynku europejskim to zastanowiłbym się nad czymś innym.
~dj_trax@onet.pl
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Oceniam mój pojazd w samych superlatywach - naprawdę czuję, że jest solidnie zrobiony. Kiedyś coś z lekka zaskprzypiło w desce na nierównościach (choć musiałem się wsłuchać), ale znikło sam z siebie po jakimś czasie. Było to na samym początku - może się dotarł?
~Wojciech
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Auto niezawodne, pali od 4,2 przy spokojnej jezdzie w trasie do 9 litrów w mieście kilka dni temu zaczął się odzywać wtrysk i podobno bardzo rzadko dzieje się to w wersjach 170-konnych powyżej 180km/h w aucie jest głośno
~arturjasion
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Samochód na prawdę rewelacyjny , ładnie sie prezentuje ma ponad przeciętną sylwetkę , ma bardzo mały spadek wartości w porównaniu ze zwykłym Passatem polecam wersję przed liftingiem ale BLUETEC zero kopcenia nawet na zimnym silniku

Volkswagen Passat CC – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dinamita
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem bardzo zadowolonym posiadaczem. Jedyne, co mi w nim przeszkadza, to sztywne zawieszenie. Z drugiej jednak strony auto aspiruje do miana coupe, więc sztywne musi być. Przy szybszej jeździe zawieszenie pracuje jędrnie.