Lista ocen Volkswagen Passat CC (56) - Całokształt

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pmorgala
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Auto które robi wrażenie pod każdym względem. Ergonomia, jasne skóry, układ jezdny, napęd 4x4, reflektory skrętne itp. Auto które wspaniale spisuje się na dłuższych trasach pod względem komfortu podróżowania.
~paweł_gurski
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Auto jest przepiękne i przetrwało próbę czasu. Dobra cena rynkowa i niezbyt duża ilość egzemplarzy na rynku jeszcze tylko dodaję mu urody i prestiżu przez to jest nad półką cenową zwykłego Paska.
~krokodyl
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Po roku jazdy jestem bardzo zadowolony.Zawsze kiedy wsiadam do mojego cc cieszę się z dokonanego wyboru co potwierdzają codziennie spojrzenia kierowców innych aut spotykanych na drodze.
~tomcar4@o2.pl
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Po mimo kilku wad moje C i tak nest wychwalane przez swojego kierowcę;);) nie zamienie go na żadne inne autko choc nie ukrywam że QUATTRO by sie przydało!!!Pomimi wszystkiego jest wdzięcznym samochodzikiem !!!
~Sebastian
Coupe 3.6 V6 300KM 221kW
Świetne auto bez dwóch zdań. Wygląd ponadczasowy i pomimo 8 lat wciąż przyciągający uwagę przechodniów. Pożądanie wykonany, jak dotychczas jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
~kola
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Kupowałem auto z myślą, że VW wkroczył w nową technologię. Niestety okazało się że to był bład ostatni VW w moim życiu. Wczoraj odebrałem nową mazdę 6. nigdy więcej grupy VW.
~jakub
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Wspaniały samochód. Jednak nie powtórzył bym tego zakupu ze względu na... skrzypiące plastiki. Potrafią naprawdę denerwować. Takie rzeczy nie mogą sie zdarzać za takie pieniądze
~paweu
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Passat CC był wybierany przeze mnie i żonę z kręgu kilku aut podobnej klasy i wybór padł właśnie na niego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego pięknego i nietuzinkowego samochodu.
~Tomek
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Piękne nadwozie, dobre silniki, świetne wykończenie. Cechy aut niemieckich - poza pierwszą :) Zawiodłem się na zrobionej w anglii toyocie, więc teraz albo niemiec albo japończyk.
~Marek
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Zaskoczyła mnie jazda tym samochodem,wszystko jest dopiete na ostatni guzik.Polecam jezeli lubicie dwa w jednym czyli ,sportowa limuzyne,dla czterech osób