Lista ocen Volkswagen Passat CC (47) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Apollo
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Auto z DSG 6-biegowym silnikiem 140KM spala nawet mniej niż napisał producent. Ale jak damy w pedał to spali jak każdy inny. Dla mnie to auto jest jak na swoją masę i automat rewelacyjne w spalaniu.
~ppieszko@op.pl
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
przy lekkim traktowaniu pedału gazu można zejść poniżej 5 litrów, ale to nie o to chodzi, mocne deptanie na autostradzie to zużycie na poziomie 8 litrów ON, dla mnie bomba biorąc pod uwagę masę i moc
~paweł_gurski
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Ceny jak w VW czyli nie wysokie a jednak dostajemy auto wyglądem i ceną z półki wyżej niż Passat czy Mondeo. Za wymianę oleju w raz z filtrami kabinowymi i powietrza dałem 500 zł
~Kruchy_Tom
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
kilka ostatnich lat jeździłem dieslem, więc musiałem się przestawić na częstsze wizyty na stacji paliw. Jednak średnia na poziomie 10 litrów jest naprawdę zadowalająca.
~Tomek
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Drogie przeglądy (500euro, w Polsce zawsze była jakaś dodatkowa część do wymiany). Zużycie paliwa na db poziomie, 140 km/h - 7,8 l, 200km/h 10,8 l . W mieście 10 l.
~Tomek
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Do zaakceptowania wyniki jak wszystkie VW. Jednak tylko odliczam kilometry do momentu wymiany sprzęgła i koła dwumasowego.
~gregor i dianka z regensburga
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
jak na taki samochod to jest naprawde godne podziwu szczegolnie przy takich cenach paliw jakie mamy dzisiaj !!!
~PiotrKuchar
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Przy takiej wielkości/wadze to wynik spalania doskonały, filtry, klocki, tarcze ham. to samo co w standardowym czyli tanio
~pmorgala
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Remont skrzyni na który trzeba być gotowym przy przebiegu powyżej 200tys km ok 4-5tys zł

Volkswagen Passat CC – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dominik_81
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
W mieście 8l w trasie do 140km - 7l powyzej, tak w granicach 180k/h to juz pod 16l podchodzi...