Lista ocen Volkswagen Passat CC (47) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pmorgala
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Na tę chwilę brak większych danych. Przepalił mi się ksenon, zaleca się wymianę obu, koszt 550zł markowego Osram. Chciałem założyć kamerę cofania podłączoną do fabrycznej Navi, koszt ok 1000zł ze względu na moduł potrzebny żeby działało to z fabrycznym zestawem.
~Marcin Poznań
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Zimą w dużym zakorkowanym mieście 13-14l/100 Przy temperaturach powyżej 5 stopni w plusie ok 11/100. Autostrada w pośpiechu - 8-13l/100. Polska \"trasa\" ok 8l/100. Przy jeździe 70 - 100km/h na autostradzie 5-6l/100 Żeby palił mało, należy jechać zgodnie z zaleceniami komputera.
~Przemek
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Wczesniej mialem tylko kilka bmw. Gdzie koszty utrzymania byly Bardzo duze. Nie ma co porównywać.dla mnie Passat cc to bylo wielkie zaskoczenie czesci na serwis nie drogie serwis mozna sobie zrobic samemu wszystko proste i nie drogie 5 star
~Kamil
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Póki co wymiana rozrządu po 180 tys, koszt 1000 zł przy najlepszych zamiennikach to niewiele. Filtry i oleje również nie zaskoczyły cenami. Niskie spalanie wpływa na wysoki zasięg .. 1200-1300 km to rewelacyjny wynik na jednym baku ! :)
~andy57.57@o2.pl
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Biorąc pod uwagę dynamikę samochodu i jego masę zyżycie paliwa jest na bardzo dobrym poziomie. Serwis nie należy do najtańszych.Nie wszystkie serwisy są profesjonalne np.w Krośnie-nie wymienili oleju po 2-3 tyś.km. zgodnie z zaleceniami producenta.
~tomcar4@o2.pl
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Jeśli chodzi o ekonomicznośc to mój PASSACIK CC zaskoczył mnie juz nie raz;) moje średnie spalanie przy silniku 1,8T to na trasie zaledwie 7,3/100km w mieście ok 8/100km.Przegląd pierwszy jeszcze przed mani wiec w tym temacie nic nie moge powiedzieć...
~Rafał
Coupe 3.6 V6 300KM 221kW
15 w mieście, 7 w trasie, 10 średnio... to mały żart. Aut jest tak paliwożerne że czasami zastanawiam się czy oby paliwo nie paruje lub nie ma dziury w zbiorniku. 19 miasto, 12 trasa, pełen gaz po mieście 25-27. Nie mam żalu do marketingowców.
~Damian D.
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Spalanie przy stałej 120 km/h na 6 biegu wynosi 4 litry/100 km. Ostre deptanie nie spowoduje dramatycznego wzrostu spalania, maksimum to 9 l/100 km. Przy 200 km/h spalanie utrzymuje się w granicach 8 l/100 km. Samochód jest bardzo oszczędny, pomimo tej mocy.
~Janek
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Części nie są zbyt drogie. Jedyną drogą wymianą jaką do tej pory napotkałem była wyżej wymieniona zmiana oleju w skrzyni biegów. Ciężko mi powiedzieć coś więcej jak narazie to płacę za jego utrzymanie mało.
~Zadowolony
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem zaskoczony jak ekonomiczne potrafi być to auto. Jeżdżę głównie po mieście w korkach i nie często zdarza się aby spalanie przekraczało 9 litrów - to naprawdę dobry wynik w takich warunkach.