Lista ocen Volkswagen Passat B2 Kombi 1.6 TD 70KM 51kW 1982-1988 (13)

~Tre91
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
Auto mimo swoich lat może się podobać, a i nie jedna dziewczyna zwraca uwagę na Passata B2.Większość ludzi nie wie co to jest, a swoim wyglądem ma zadatki na amerykańca.Trwałe, tanie w utrzymaniu, niskie opłaty, nieduże spalanie.Trzeba jedynie znaleźć egzemlarz w dobrym stanie, i dbać o blacharkę zanim zacznie gnić.Robić zaprawki, najlepiej porządnie dobranym lakierem w sprayu i będzie wyglądać dobrze.Autko bardzo wdzięczne i na pewno przeżyje...
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
Ogólnie uważam auto za wygodne, pakowne, ekonomiczne, naprawy nie rujnują kieszeni. Bolączki jakieś tam swoje ma ale nowe auta też je mają... Doczekał się kilku żargopnowych nazw: szczypak, szczurek, śledź... to świadczy o \\\\\\\"wgryzieniu\\\\\\\" się w historię :-) No i swój klimat ma!
~ml
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
Świetne autko dla rozpoczynających własną przygodę z autkami, którzy są niezbyr zasobni. Można pojeździć pół roku, rok... Potem lepiej się rozejrzeć za czymś nowszym, chyba że się nie jeździ dużo.
3,8
~LUKAS
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
Ktoś kiedyś powiedział-gdyby robili nowe,to bym się zaporzyczył i kupił.
~rzadki
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
mam kombi bardzo dobry wół roboczy niezawodny i trwały
2,6
~VW wiem co mam
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
VW PASSAT ´84 - SAMOCHOD DOSC DROGI (CENY WACHAJA SIE : 3000-4500).SILNIK DIESLA BYL OSZCZEDNY KIEDY BYLA DUZA ROZNICA W CENIE MIEDZY ROP A BANZYNA,TERAZ PALI CO PRZECIETNA BENZYNOWKA.JESLI CHODZI O RDZE TO MOJ PASSAT JUZ MIAL WYMIANIANE : PROGI,BLOTNIKI,DRZWI JEDYNIE ZOSTALA MASKA I INNE PIERDOLY,SAMOCHOD DOSC AWARYJNY.PASSATA MOZNA POLECIC TYLKO KIEDY JEST NOWY,LUB Z NOWSZYCH,STARE JUZ SIE KONCZA.SILNIK JEST OD BIEDY BLACHA...
~kris
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
jak na ten wiek i 12lat eksploatacji u wieśniaka na wsi to uważam że jest to samochód nie do zajechania
3,5
~it_reszel@o2.pl
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
brakuje wspomagania na parkingach(w trasie nie ma problemu) (Układ jezdny)
~kkn
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
Jak na samochód z 23 letnim bagażem doświadczeń nie może być lepiej. Pali na dotyk. Wszędzie dojeżdza, nigdy mnie nie zawiódł. Ceny części zamiennych są śmiesznie niskie. (Silnik)
~Marcin
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
AUTO JEST DUZE I MIEJSCA JEST NA TYLE ZEBY SPOKOJNIE PODROZOWAC Z RODZINA (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Volkswagen Passat B2 Kombi