Lista ocen Volkswagen Passat B2 Kombi 1.6 TD 70KM 51kW 1982-1988 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
Zawieszenie nie jest awaryjne a jeśli już to tanim kosztem się zaradzi. Fajna sprawa bo nie jest twarde a przez to fanie płynie na tych naszych łatanych asfaltach. Wspomaganie - nie mam ale ciężko się kręci tylko w miejscu, jak tylko się toczy to już jest OK. Mając w pamięci dużego fiata (duże to on miał tylko zurzycie paliwa ;-)) to zawieszenie jest wręcz idealne.
~Tre91
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
Auto kupiłem z amortyzatorami, które trzymały na około 90%(test na szarpakach).Nie jest tak podsterowny, jak większość przednionapędowców, z którymi miałem do czynienia.Autko całkiem nieźle radzi sobie w zakręcie.Zimą, świetnie się można pobawić w powerslidy.
~ml
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
Świetnie się prowadzi, zarówno w mieście, jak i na autostradzie. W mieście podczas manewrów niejednego potrafi zadziwić - ma bardzo mały promień zawracania. Duży Fiat ma dwa razy większy, mimo że ma mniejszy rozstaw kół :)
~LUKAS
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
Trzeba pamiętać o wymianie elementów zawieszenia.Poza tym dość mięki,ale bardzo przyjemnie się jeździ.Na długich trasach idealny.Robiłem nim po 800km dziennie i jeszcze mogłem jechać.
~rzadki
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
bajka,wymiana kpl.zawieszenia z tyłu to koszt ok 250 zł i jezdzisz jak nowym.Chociaż amortyzatory tył lubią szybko siadać przy dużym obciązeniu,taka wada
~kkn
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
Polskie drogi robia swoje i trzeba troche zainwestować
~kris
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
jak na takie drogi jak mamy to powiedziałbym ok.
~it_reszel@o2.pl
Kombi 1.6 TD 70KM 51kW
brakuje wspomagania na parkingach(w trasie nie ma problemu)
~Marcin
BARDZO DOBRY