Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B3 Kombi

elbaton@xl.wp.pl, 20 lat temu
Silnik 2.0 16V 136KM 100kW
Rok produkcji 1990
Volkswagen Passat B3 Kombi 2.0 16V 136KM 100kW 1988-1993 - Oceń swoje auto
Szybkie,wygodne,obszerne,ekonomiczne,pojemne,ładowne,ładne,praktyczne,bezpieczne,niezawodne,wytrzymałe,ergonomiczne [...] autko;))) Nie ma co bać się aut z przebiegiem powyżej 200,300 tysięcy - one naprawdę zrobią jeszcze raz,dwa razy tyle!!!Który fiat tyle wytrzyma co Passat ... ;) Gorąco polecam Vw Passata Kombi , szczególnie w 2.0 16V 136 KM!
Dawniej chodził super cichutko tylko teraz tak chałasuje ale przebieg ... Nadal jednak jak zawsze wciska w fotel, ma super przyspieszenie. Elastyczność b. przyzwoita!Dzięki niemu to super szybkie kombi!
Spoko, dobrze dobrane przełożenia chociaż czasami wchodzi nie ten kanałek (można pomylić 1 z 3, ale nie na odwrót ;)
Super!Trzyma się jak przyklejony.Trochę twardo ale wygodnie:)
Dobra widoczność, bo kombi ;)
Bardzo mocny punkt tego auta.Gdzieniegdzie spasowanie i montaż taki sobie, ale za to materiały-Daewo przy Passacie to jak papier przy złocie!!!
Zimą dobrze nagrzejesz ale latem moze zrobić się troszkę gorąco ;)
Przy tych gabarytach zewnętrznych to w środku jest hala!W szczegółności z tyłu- można rozciągnąć nogi;)))
Jak go kupiłem (10 lat temu!!!) trzeba było się wsłuchiwać żebyusłyszeć silnik, a teraz na wyższych obrotach trzeba go przekrzykiwać;)Ale nie jest źle!Pędu powietrza wogóle nie słychać!
Jak na ten motor w trasie (100-120) - 8-9.5 l to chyba luz (mamy do dyspozycji dużo mocy).W mieście ok.11 - 12 l też nieźle (tym bardziej że wolno nie jeżdżę)!
Jak wyżej!Po prostu się opłaca!!! :)
Jak na autko w tym wieku i z tym przebiegiem to spoko!Świetniesię trzyma.Od czasu do czasu drobiazg ale ...
Mam go już 10 lat(!!!) i nadal jestem z niego dumny-trzyma się super:) Żadko poważne naprawy!

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Volkswagen Passat B3 Kombi