Dodaj swoją ocenę

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B3

~Seba
Volkswagen Passat B3
Ogólnie jak na ten rocznik jest to dobre autko za dobrą cenę. Spala mało, części nie są drogie, a miejsca jest w nim naprawdę dużo. Fotele mniej wygodne niż w volvo, ale samo prowadzenie auta lepsze.
~makuuu@wp.pl
Volkswagen Passat B3
jak dla mnie jest bardzo dobry ma pewne wady ale brakuje mi to posredniej oceny bo postawilbym 4.7 gwiazdki :)
~misja
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Volkswagen Passat B3
Klamki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Silniki wycieraczki - spryskiwacz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~czarny1999
Kombi 1.8 90KM 66kW
Volkswagen Passat B3
sprawny,niezawodny,przyjemny i przestronny. moze nie dynamiczny ale wystarczajacy silnik, dobrze serwisowany nie powinien zawiesc - kupilem swego czasu dosc zadbany egzeplaz, doprowadzilem go do pozadku i na przestrzeni 70tys km. wymienilem: rozrzad (co 60 tys), olej (co 8tys), swiece co 25tys i po zmianie na gaz, przewody (tak jak swiece), klocki x2, termostat i amortyzatory z tylu. moj pedantyczny ojciec chce ten samochod odemnie kupic - to...
~kaszka1035@vp.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Volkswagen Passat B3
Auto przyprowadziłem z Niemiec (combi -2004r stan licznika 126 tys. km) i bez problemu przeszło badania techniczne. Przy 128 000 km. przerobiłem na gaz i nie mam żadnych problemów, miesięcznie robię ok. 1200 km, średnie spalanie gazu w okresie wiosenno-jesiennym w cyklu mieszanym (miasto 20% - trasa 80%) 9 - 9.5 litrów, benzyny 7.5 -8 litrów. Trzeba pamiętać o wymianie paska rozrządu po 100 000 km. Silnik jest trochę słaby bo ma 75 KM na...
~Mk
Volkswagen Passat B3
Bardzo dobre auto do typowej jazdy a punkty A do punktu B. Niezawodny mimo dużego przebiegu. Nigdy nie zawiódł. POLECAM
~Boski23@.op.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Volkswagen Passat B3
Jak na ten wiek to mój passacik jest naprawde extra.Kupiłem z skandalicznie małym przebiegiem i może dlatego nie mam problemu z niczym ale mam znajomych którzy 8 lat bujają się po Polskich drogach i autka hulają. Podsumowując autko dla ludzi lubiących wygode nie mających za dużo kasy
2,6
~Marek
Volkswagen Passat B3
pierwszy i ostatni passat juz nie kupię passata zwłaszcza że takiego numeru to tylko polak potrafi z benzyniaka zrobic przekładkę na diesla masakra
~szeryf9898@o2.pl
Volkswagen Passat B3
jestem zadowolony auto ekonomiczne duzo miejsca jest ok
~zwirko
Volkswagen Passat B3
fajne autko, chociaz wykonczenia moglyby byc wyzzeszej jakosci

AUTOCENTRUM.PL S.A.