Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B3 Kombi

Karol, 14 lat temu
Silnik 1.9 D 68KM 50kW
Rok produkcji 1990
Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 D 68KM 50kW 1989-1993 - Oceń swoje auto
Silnik : malutkie spalania jak na te gabaryty, blachy jak na 19 lat sa swietne :)
powiem tak.. dla mnie autko idealne ma u mnie 5 :) bez naciągania
silnik idealny do ekonomiczniej jazdy, bylby ideałem lecz brakuje mu troszke mocy :( podoba mi sie odgłos pracy silnika gdy dodaje sie gazu jak mowi moj sąsiad \"pięknie mruczy\"
co do skrzyni nie mam zastrzerzeń
heh no więc ja nie posiadam wspomagania wiec troche mi czasem cieżko, bo wiadomo autko waży prawie 1,5 tony ale jeździłem takim samym, tylko ze 1,8 w benzynie(+lpg) ze wspomaganiem i.. noo jest nieźle
mysle ze widoczność jest naprawde super
co do ergonomi mi bardzo sie spodobała.. gdyby jeszcze srebrne tarcze wokół zegarów.. noo ale nie te lata :( ale zawsze można je dorobić bodajże 16 zł to kosztuje,... tylko duzo zabawy z tym jest
wentylacja jest po prostu \"za*bista... no ale podobno każdy diesel ładnie daje cieplo :) powiem wam tyle.. jest zima temperatura teraz potrafi spadać poniżej 8 stopni a ja bez kurtki na cieńkim sweterku czuje sie dobrze a to oczymś swiadczy :) latem tez nie narzekałem na nawiew zimna
miejsca jest na komfortową podróż 5 osób i sporo bagaży super autko jaki i w trase i do miasta chociaż troche duzy jest :( powiem tyle... autko ma 19 lat.... stary dziadzi można rzec no ale.. kocham to autko i gdy wprowadzono mnie w błąd i powiedziano ze ropa zdrożeje o 140 % too szukałem przez chwilke takiego samiuskiego passata tyle ze benz+lpg powiem tyle.. każdy swoj towar chwali ale.. naprawde zadowolony jestem z niego
w srodku wyciszenie jest naprawde niezłe :) slychać silnik niezbyt głośno.. tyle ile potrzeba... jak to sie mowi.. lecz zewnątrz gdy kompel podjechał primerą 2,0 d to myslałem... w porównaniu z moim ze ów nissan to benzyniak :( no ale.. japońce to calkiem inna technologia.. czego chceć :( u mnie passat ma 4 z dużym plusem :)
ekonomia jest super :) spalanie na poziomnie 5,5 litra w trasie... a nawet troszeńke mniej, w zalezności od cieżkosci nogi... typ 30% miasta 70 % trasy czyli moje dojazdy do pracy zamykam w 6 literkach a jak jade naprawde z gazem w podłodze i z prędkosciami powyżej tych 140 to około tych 7,5 weźmie ale to juz maks
bardzo ekonomiczny praktycznie bezawaryjny a ceny częsci bardzo przystępne i dostępne pratycznie w każdym sklepie motoryzacyjnym
powiem tak daje 5 bo miałem tylko jedną usterke... ale to tak jakby... \" z mojej winy\" bo nie sprawdziłem stanu oleju.. a pompa paliwa jest nim chlodzona i sie zatarła.. szczęscie ze tylko ona autko mam niecaly rok i to jedyna usterka w nim
tak jak to wyżej opisałęm

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 68KM 50kW [l/100km]

6,1