Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B3 Kombi

Szczepko, 18 lat temu
Rok produkcji 1992
Volkswagen Passat B3 Kombi 1.8 90KM 66kW 1988-1993 - Oceń swoje auto
Bobry zakup szczególnie dla rodzin z małym dzieckiem. Przestronne wnetrze i duży bagażnik to są jego atuty. Eksploatacja tez zdecydowanie na niskim poziomie kosztowym. Polecam ten model Passata - uważanego przez mechaników za ostatniego bezawaryjnego Passata.
Silnik 90KM wystarcza do sprawnego poruszania sie po ulicach.
Precyzyjna o dość dobrze dobranych przełożeniach
Dość twardy, może nie za bardzo komfortowy ale dobrze pozwala wyczuć prowadzenie auta.
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach (karoseria Variant)
Wszystko co potrzeba jest pod ręką. Wyłaczniki, przełączniki schowki.
Układ sprawnie doprowadza świerze powietrze do środka. Mógłby byc trochę cichszy.
Dobra ilość miejsca dla pasarzera i kierowcy, a wręcz doskonała dla pasażerów na tylnej kanapie. Nawet duże osoby (wzrost 188 jak jak mam) wygodnie przejadą na tylnej kanapie.
Na wysokich obrotahc mógłby być troche cichszy.
Zużycie paliwa w granicach 10l/100KM przy spokojnej mieszanej jeździe. Zdecydowanie polecam zagazowanie tego auta. Dłuższe trasy wypadaja zdecydowanie taniej. Przeglądy i części nie są drogi, szczegolnie gdy używa sie tańszych odpowiedników części.
Za niewielkie pieniądze dostajemy auto z klasy która w chwili obecnej jest juz prawie luksusem. Wygodny i tani w eksploatacji!
Nie spotkałem sie z rzeczą która by go unieruchomiła. Raczej drobne rzeczy które po kolei były eliminowane. Na dobrą sprawę od 6 miesięcy nie widział mechanika.
Brak
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3 Kombi 1.8 90KM 66kW