Lista ocen Volkswagen Passat B3 (39)

~czys
Sedan 1.8 75KM 55kW
"Za całokształt" - dobry, to auto mi po prostu wyjątkowo pasuje
~Simson
Kombi 1.8 75KM 55kW
Jest to doskonała propozycja dla tych którzy szukają dużego wygodnego i taniego auta. Ja swoim nakreciłęm przez rok 50 tys km i jestem z niego zadowolony. Podejrzewam ze niejedno BMW nie dało by rady a mój portfel by leżał i kwiczał
~Luke
Sedan 1.8 75KM 55kW
Silnik: Samochodem chce się wręcz jeździć. Stosunek jakość - cena idealny. Dzięki wielkiej ilości miejsca w środku samochód jest doskonały nawet na długie podróże, których praktycznie można nie odczuć. Silnik mimo wieku w doskonałej kondycji, wręcz się nie zużywa. Karoseria wzorowo się trzyma, posiada niewielkie ogniska korozji łatwe do zlikwidowania, lecz inne samochody w tym wieku wręcz się rozpadają. Łatwo jest dostać taki samochód w dobrym...
~krzysztof-k87@neostrada.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
miałem sporo samochodów w tym dwa passaty i jak będę coś kupował to każdy samochód byle byłby to passat no może golf w tym roku (2006) byłem w Anglii przejechałem w jedną stronę 2770 km prawie 40 godzin bez usterek i zmęczenia wygoda i pewność a autko ma już 14 lat
~Karol
Kombi 1.8 75KM 55kW
Silnik spoko jednak troszke za słaby jak na te gabaryty. Przy przebiegu 310000 km musiałem wymienić pierścienie ale to są uroki jazdy na gazie;) Jak bym miał znowu kupić to autko to wybrałbym silnik 2.0 115km (Silnik)
3,7
~Sylwek
Kombi 1.8 75KM 55kW
podsumowując - tani samochód w zakupie, tanie części (ale uważajcie na zamienniki różnych firm np. plastik zderzaka nie daje sie nałożyć na metalową osłonę innej firmy, troszkę za dużo pali (jeżdżę delikatnie ale i tak w zimie poniżej 13 l gazu trudno zejść) uwaga na elektrykę. rdzy zero, wycieków zero
~arturbart@interia.pl
Kombi 1.8 75KM 55kW
z wiekiem niektóre elementy tapicerki mogą się poluzować i zaczynają irytująco drgać, ale materiały sa dobrej jakości i zbyt szybko się nie zużywają
~witek_rz
Kombi 1.8 75KM 55kW
Do przodu i w lusterkach jest OK gorzej bezpośrednio do tyłu (Widoczność)
~150paula@wp.pl
Kombi 1.8 75KM 55kW
mam to auto dwa lata zadnych problemow a jest to auto naprawde nie oszczedzane podejrzewam ze nie jeden ford albo fiat dawno by pekl zero rdzy (auto caly czas na dworze)typowe wozidlo najlepsze do jakis interesow albo duzej rodziny mlodemu bym odradzil bo nie doswiadczy w nim zadnego przyspieszenia albo sportowego zaciecia.takich aut juz sie nie robi. (Silnik)

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~walmar0@op.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
lewe przednie lozysko troche wyje , ale może już czas na wymianę? no i te przełączniki światel i regulacji nadmuchu!! (Bezawaryjność (poważne usterki))