Lista ocen Volkswagen Passat B3 (61)

~ŁukaszBP
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Auto ma 15 lat, ale trzyma się lepiej niż 5-letnie auta niektórych marek europejskich. No i zapomniałbym o zasięgu ( bak ma ponad 100l (tylko w kombi);)więc łatwo obliczyć ->1900km bez tankowania to norma.
~sznajder51@wp.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Jestem zadowolony z autka zmienie też na passata ale nie długo bo ten jest jak nowy zamierzam zrobić remont silnika bierze troszke olej,Koszt naprawy u mechanika wyniesi mnie 1000 zł z częściami (pasek rozżądu,napinacz rozżądu,pierścienie na tłokach,uszczelniacze na zaworach.kpl. uszczelek,olej)
~cygan2009
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Silnik spsuje się dość dobrze..ma juz swoje przejechane..do spokojnej jazdy niczego wiecej nie potrzeba (Silnik)
~Tomasz
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Przestronny, ekonomiczny, niezawodny, jak na tamte lata bezpieczny, wzorowa ergonomia i neutralna sterowność, nic w klasie średniej nawet z samochodów produkowanych obecnie nie może znim konkurować. Poprostu polecam!
~1,6Tdi
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Silniczek 1,6Tdi jest super,mało pali,a przy tym dynamiczny,w końcu to najmocniejszy z diesli w passacie b3,części taniutkie,silniek nie do zajechania tak ja w golfie II ,auto na długie i krótkie trasy wyśmienite,przestrzeń ogromna,nic się nie psuje.
4,1
~piotxsinski@wp.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
passat GT 4x elektryczne szyby Silnik 1,6TDI troche słaby jak na kombi, ale 175km/h jeszcze z niego wycisnąlem, jak go kupiłem to miał 170tyś przebiegu ale to niemożliwe przy 19letnim samochodzie :P teraz ma 265 tyś ale jeszcze sie trzyma od zmiany do zmiany dolewam niecały litr i to dlatego że troche cieknie z pod obudowy zaworów i turbosprężarki. w ciągu 2 lat poszły mi 2 akumulatory kager i centra teraz mam boscha ale to chyba wina sprzętu...
~Kermit.
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Bardzo dobrze dopasowana moc do auta.Mam model kombi, motor 1,6 TD z interkulerem. Auto jest zrywne i dobrze przyspiesza. (Silnik)
3,5
~ziomek pomorskie
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
praca silnika bez zastrzeżeń mały problem z obrotami raczej to pompa paliwowa jak na ten przebieg 345000 zastosowałem drogi olej castrol przy 1000 km uzupełniam 100 ml poprostu turbo potrzebuje smarowania (Silnik)
~zero800
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
silnik wspaniale chodzi, bezawaryjny, wymieniłem w nim wszystkie płyny tak dla własnej pewnosci, przejechałem nim ponad 10tys km ale chodzi jak malina. Silnik chodzi dość cicho, moze na wysokich obrotach jak kazdy wyje, najleprza jazda to predkosc 95km/h wiecej juz troche chałasu.. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3
7,4
9,5
3,7
~zwirko
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
fajne autko, chociaz wykonczenia moglyby byc wyzzeszej jakosci