Lista ocen Volkswagen Passat B3 (713)

3,6
~bartek723@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Silnik idealny do gazu zero problemów.Mało mocy co przekłada sie na duże spalanie.Praktycznie niemiałem żadnej awarii.Jest tylko jeden problem poci sie uszczelka pod głowicą kilka tysiaków po wymianie i znowu to samo. (Silnik)
~Tomasz
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Przestronny, ekonomiczny, niezawodny, jak na tamte lata bezpieczny, wzorowa ergonomia i neutralna sterowność, nic w klasie średniej nawet z samochodów produkowanych obecnie nie może znim konkurować. Poprostu polecam!
~szpak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
spalanie w miescie nigdy nie było większe niż 6.8 nawet w zimę. niesamowitej przyśpiechy nie posiada. ale na zbiorniku po miescie przejadę 1tys km i to mnie kusi ku wysokiej nocie. miałem polo 1999rok 1.4tdi i też mi tyle palił. a tu locha wielka ... (Silnik)
~ToPeR
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Auto genialne za tak niską cene. Zastanawiałem się nad Mercedesem 190, ale częsci do niej są droższe niż do passata, a passat Kombi ma więcej miejsca i jest tak samo nie zawodny. GORĄCO POLECAM Wszystkim to komfortowe duże autko.
~marcinb4
Kombi 1.8 90KM 66kW
Idealny wózek dla rodziny, aby nie zaburzyć rodzinnego budżetu, wygodny, pojemny, dość tani w utrzymaniu - a na pewno bezawaryjny.
~1,6Tdi
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Silniczek 1,6Tdi jest super,mało pali,a przy tym dynamiczny,w końcu to najmocniejszy z diesli w passacie b3,części taniutkie,silniek nie do zajechania tak ja w golfie II ,auto na długie i krótkie trasy wyśmienite,przestrzeń ogromna,nic się nie psuje.
~Szczepko
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bobry zakup szczególnie dla rodzin z małym dzieckiem. Przestronne wnetrze i duży bagażnik to są jego atuty. Eksploatacja tez zdecydowanie na niskim poziomie kosztowym. Polecam ten model Passata - uważanego przez mechaników za ostatniego bezawaryjnego Passata.
~Adi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Świetne, duże, rodzinne auto które nie dużo pali a jak trzeba to można mu nieźle przycisąć. Wygoda, wykończenie wnętrza na wyskoim poziome. Po prostu niemiecka niezawodność połączona z wysokimi jak na klase średnią-wyższą standartami luksusu :)
~Beton
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Może nie jest zbyt ładny, ale spełnia swoje zadanie, Ma swoje drobne wady, ale nigdy nie zawiódł mnie na drodze, lawety nigdy nie potrzebowałem. Tani i niezniszczalny ;)
~sony1969@wp.pl
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Cichutki mimo wieku.Bardzo długa skrzynia pozwala korzystać z wysokich biegów nawet przy małych prędkościach. (Silnik)