Oceny Volkswagen Passat B4 Kombi 2.0 115KM 85kW 1993-1997

Volkswagen Passat B4 Kombi 2.0 115KM 85kW 1993-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B4 Kombi 2.0 115KM 85kW 1993-1997

~New_H
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mam topową wersję wyposażenia classic line więc nie moge powiedzieć ze mi czegoś w aucie brakuje. Konstrukcja już leciwa ale sprawdzona i solidna! Passat potrafi zaskoczyć. Szukajcie wersji specjalnych, dobrze wyposażonych, pacyfic, biker itd. Mają wszystko co potrzeba. Auto trzyma cene, części nie są aż tak drogie, używanych też jest w brud. Wystarczy troche serca włożyć, na początku i pieniędzy :) ale potem to juz tylko...
2,8
~nie sprzedałem więc nie podaje
Kombi 2.0 115KM 85kW
Zawiodłem się na micie bezawaryjności, w samochodzie średnio psuje się coś co 2 tygodnie. Kupiłem go z pewnego źródła z z przebiegiem 170kkm. Jak na rok 1996 samochód bardzo źle się prezentuje na zewnątrz jak i w środku, podświetlanie zegarów jak w samochodach z lat 70!!! Panel klimatyzacji podświetlony jedną żarówką... więc domyślcie się jaki daje efekt. Tragiczne światła kolega w golfie II ma lepsze :/ Nie kupił bym go drugi raz.
2,9
~Maciek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jestem bardzo rozczarowany legendą o niezawodności. Kurna co to za złom - a kupiłem go osobiście od babci pod Frankfurtem, przebieg 190.000 km, wszyscy mówili "panie 500.000 na gazie bez remontu" G**** prawda - sorry ale nie mogę sie powstrzymac - skarbonka bez dna i do tego staje w trasie !!!! A do tego żłopie paliwo jak poj****. Po wakacjach pogonie dziada bez dwoch zdan. Następne auto będzie rocznik 2000+ i to wybadane na stacjoi diag. do...
~TMK911
Kombi 2.0 115KM 85kW
Generalnie bardzo dobry samochód. Mało awaryjny i przy przebiegu 330 tyś nie czuć zużycia. Przestrzeń więcej niż wystarczająca. Bardzo wygodny.
~Hopkinsemu
passat ideał bynajmniej dla Mnie B5 sie wcale nie równa
~wiesiek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Ja na samochód z połowy lat 90-tych to cóż można od niego wymagać. Nie psuje się, z instalacja gazową jest dosyć ekonomiczny. Można nim jeździć i jeździć, aż się znudzi.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B4 Kombi 2.0 115KM 85kW
12,1
~Michał
Kombi 2.0 115KM 85kW
Bardzo fajne duże i wygodne autko. Pojechałem nim bo Bułgarii bez żadnych problemów, a nic przy nim nie robiłem. Spalił 9 L gazu /100km
2,8
~kuba2408
Kombi 2.0 115KM 85kW
Bardzo awaryjne auto jednak ma dwa plusy silnik i bardzo dużo miejsca z przodu z tyłu oraz bagażniku
3,5
~piter
Kombi 2.0 115KM 85kW
wszystko jest ok tylko caly czas mialem problemy z silnikiem a to przepustnica a to zapłon i tylko jeździlem na komputer
~grzegorzkaz@o2.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Byłoby lepiej gdyby nie skrzynia - dłuższe przełożenia dałyby niższe spalanie i byłoby ciszej w środku przy szybszej jeździe. Bo do jedynki i wstecznego można się przyzwyczaić.
Volkswagen Passat B4 Kombi