Lista ocen Volkswagen Passat B4 (177) - Całokształt

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol (karolbonski@o2.pl)
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Tak na 4+, nie 5-. Samochód poprawnie skonstruowany, ma bardzo dużo przestrzeni, jest ekonomiczny i tani w utrzymaniu. Jeżeli ktoś potrzebuje nie drogi w utrzymaniu pojazd rodzinny, lub potrzebuje przewozić dużo gratów to dobry wybór. Minus jest taki, że... to auto całkowicie bezpłciowe, takie nijakie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Solidne - to chyba najwłaściwsze słowo, aby opisać passata B4.
~posiadacz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
autem zrobilem 200tys km, kupilem je do pracy, mialo byc niezawodne i ekonomiczne- i bylo, nigdy!!! mnie nie zawiodlo, auto nie jest ciche (od tego mam inne ) ma swoje wady ale kupujac je trzeba pojsc na kompromis. albo wygodny francuz, ale wtedy nie masz pewnosci ze rano dojedziesz do pracy albo passat B4 pojedziesz zawsze ale... generalnie polecam. tylko kupcie sobie zadbany egzemplaz
~silosz
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że ten silnik to nie TDI, a TD. To dość istotna różnica. A co do samochodu to jestem pewien, że zawsze dojadę do celu. Tani w eksploatacji. Daje znać, że coś go boli odpowiednio wcześniej. Silnik osiąga temperaturę roboczą po przejechaniu 5 km. Bez problemu odpala przy -20 po całej nocy na parkingu, a ogrzewanie nagrzeje nam kabinę w 5 minut.
~sławeks
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
są to samochody już dośc stare ale mają duze wziecie na rynku i nawet dośc trzymają cene.kupiłem go tylko dlatego ze honda by mnie puściła z torbami(paliwo) i nie żałuje.nie zawiodło mnie ani razu no i dużo kaski zostaje w porfelu.Ale trzeba sie liczyc z tym ze zadbanych igiełek na rynku juz nie ma,sa tylko w wiekszosci zajezdzone szroty )
~Fun
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam go pół roku, był bardzo zadbany a mimo to: po 2 tygodniach zgasł i niechciał zapalić (pompa czuła na paliwo). przegób, pasek rozrzadu, napinacz, łożysko alternatora, tarcze, teraz wahacz, trace sie przewody!!!!!!!!!(klimatyzacji), wtryski bo dymił. Komfort barzdo dobry, switna dynamika po wyżej 2000 obrotów (wcześniej wielka turbo dziura).NIE JEST WART TEJ CENY
~das ałto
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
Nie polecam. Chyba że jesteście masochistami. Samochód okropnie przestarzały nawet jak na swój rocznik. Wykończenie jak w więzieniu,niektóre elementy deski rozdzielczej można rozmontować przy pomocy samych dłoni. Moim zdaniem dziś można go wykorzystać jedynie jako samochód dostawczy, bo każda przejażdżka jest okropnie męcząca co wyjaśnię później.
~wroblas
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
Dobre niezawodne auto rodzinne. Ogromny bagażnik i ilość miejsca dla pasażerów jest jednym z większych atutów.Mimo niewielkiej mocy w stosunku do ciężaru auta jest on niezawodny. Zrobiliśmy nim trasę do Grecji i spowrotem z postojami tylko i wyłącznie na tankowanie i rozprostowanie nóg ;) Super auto dla rodziny za niewielkie pieniądze.Pozdrawiam
~PPP
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
W tej cenie nie ma lepszego samochodu. Duże kombi z świetnym, mocnym silnikiem. W wyposażeniu mam takie bajery jakich nie powstydziłyby się niektóre dzisiejsze auta segmentu D. Pełna elektryka, podgrzewanie foteli i tylnej kanapy, klapa na przycisk, pełna Clima i tak dalej. Znajdziecie mi Lagunę, Vectrę czy V70 z takim wyposażeniem i tak niezawodną.
~Zappa
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobry samochód. Szczególnie jeśli chodzi o jego osiągli, spalanie i dużą niezawodność. Na pewno docenią go wszyscy którzy budują, remontują i urządzają dom/mieszkanie. Jest naprawdę pojemny. Do słabych strony można zaliczyć bezpieczeństwo: brak poduszki, ABS-u etc. to naważniejszy z powodów dla któego zamierzam go minenić w najbliższym czasie.
~GUMIŚ
Kombi 1.8 90KM 66kW
DAJE 4 BO AUTKO SWIETNE,TYLKA TA GLOSNOŚĆ,TROSZKE PRZESADZONA,ZONY LANOS JEST DUZO DUZO CICHSZY ALE TEZ I NOWSZY(2002 ROK)ALE PASSACIK I TAK JEST FAJNYM AUTKIEM,JAK NA 94 ROK ZADNEJ KOROZJI LAKIER SUPER I BARTDZO WYTRZYMALY,PO PROSTU BARDZO WYGODNY WÓL ROBOCZY,SAMOCHOD NIE DO ZAJECHANIA,JAK KTOS DBA TO JEZDZI I JEZDZI