Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B4 Sedan

szerszen..., 17 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
myslałem ze jest dobry dlatego go kupiłem 2 lata temu przez trzy miesiące był luz ale potem to prawdziwy koszmar był dla mnie :(230000km na szczescie go sprzedałem:)
wszystko dobrze ale dlaczego nikt nic niepisze ze tak naprawde ten silnik jest strasznie drogi w eksploataci mimo to ze mało pali np.wymieniłem juz turbine 700zł ,regeneracja pompy wtryskowej 600zł ,a o samych koncówkach wtysków niespomne nastepne 900zł ale jak kazdy uwaze ze jego passek jest najlepszy to ja sie z tym niezgadzam! strsnie głosno w srodku jest!
jak ktos siedzi na miejscu pasarzera i jest troche tegi to 5 bieg wrzuca sie troche zle bo zawadza sie o noge pasarzera a po za tym juz widełki od piotki musiałem wymienic plusem jest ze przy 80km na piątym biegu nie trzeba redukowac na nizszy bieg przy wyprzedzaniu
układ moze byc chodz nasze drogi są okropne!i po roku jazdy mój samochód był wytłuczony juz amortyzatory pomimo to ze sprawne to pukają wymieniłem juz wszystkie gumy na wahaczach ale to nic nie dało
widocznosc jest dobra ale przy sedanach to troche z tyłu mało widac!
no to jest plus tego samochodu zimą mozna jechac w krutkim rękawku a w srodku jest jak w piekarniku:)
jest ekonomiczny ale drogi w eksploatacji cos za cos:)
za drogi za tą cene mozna kupic ładnego japonca który w 100% mniej sie psuje
troche ich było np elektryczna szyba tryb poszedł , klamki od drzwi to masakra co troche je trzeba wyregulowywac czujniki od temperatury silnika i turbiny , termostat
turbina , poma wtryskowa po 240000km

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]